نمناک اخبارسیاست ادامه دعوای ناموسی ترامپ و تد کروز + عکس
ترامپ و کروز ، همسر ترامپ
جنجال ترامپ و کروز دو نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بر سر همسرانشان ابعاد جدیدی گرفته و ترامپ تهدید کرده است نسبت به همسر تد کروز دست به افشاگری خواهد زد!
تاریخ انتشار : 7 فروردین 1395
بازدید : 4,704 نفر

دعوای ترامپ و کروز نامزدهای انتخابات آمریکا

دونالد ترامپ و تد کروز دو نامزد رقیب جمهوری خواه در انتخابات درون حزبی که مقدمه ای برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا است، هم اکنون در توییتر خود به رفاع از همسران خود روی آوردند.

تنش جدید پس از آن آغاز شد که یک گروه سیاسی هوادار کروز، تبلیغی متعلق به همسر ترامپ را منتشر کردند که او را برهنه نشان می دهد. از این رو ترامپ تهدید کرد که آبروی همسر کروز را خواهد بود.

در فیلم عکسی که همسر ترامپ را برهنه نشان می دهد، نوشته شده است:«این میلانیا ترامپ است، بانوی اول آینده، یا این که می توانید روز سه شنبه کروز را انتخاب کنید».

ترامپ می گوید که کروز عامل انتشار عکس همسر او است. هم اکنون دو نامزد در حال رقابت برای به دست آوردن آرای جمهوری خواهان در دو ایالت یوتا و اریزونا هستند.

گروه «میک آمریکا اوسم» که عکسا را منتشر کرده، می گوید که این اقدام با هماهنگی کمپین تبلیغاتی کروز نبوده است.

همسران ترامپ و کروز

همسران ترامپ و تد کروز

ترامپ در توییتر نوشه است:«خدای من.. سناتور کروز.. با این عکس تا این حد از سطح پایین رسیدی.. تو از عکس میلانیا در جلسه عکاسی مجلیه جی کیو استفاده کردی، مراقب باش وگرنه آبروی همسرت را خواهم برد».

ترامپ این توییتر را حذف کرد و پس از آن نوشت:«تد کروز دروغگو اندکی پیش از عکس مانیلا مرتبط با جلسه عکاسی مجله جی کیو استفاده کرده، این دروغگو مراقب باشد وگرنه آبروی همسرت را خواهم برد».

کروز در توییتر نوشت:«ما عکس همسرت را منتشر نکردیم دونالد، اگر سعی کنی به هایدی حمله کنی ترسوتر از چیزی خواهی بود که گمان می کردیم».

این تنش به شبکه سی ان ان هم کشیده شد. تد کروز گفت:«او (ترامپ) به سرعت به همسر من حمله کرد. اگر بخواهد رقابت را شخصی کند باید بر من متمرکز شود زیرا هایدی از تنش ما به دور است». ترامپ در توییتی دیگر نسبت به پاکدستی کروز تشکیک کرد.

پیشتر هم تد کروز در واکنش به انتشار عکسی تمسخر آمیز از همسرش خطاب به ترامپ گفته بود:همسرت (ملینیا) زیباست اما "هایدی" عشق زندگی من است!

ترامپ و کروز ، همسران ترامپ و کروز در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

ادامه دعوای ناموسی ترامپ و تد کروز + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از جام جم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف