نمناک ورزشفوتبال رحیم زهیوی گزینه مشترک پرسپولیس و استقلال
رحیم زهیوی ، استقلال
علیرضا منصوریان به خاطر مشکلات گلزنی مهاجمان استقلال، به دنبال خرید رحیم زهیوی است، مهاجمی که مدنظر برانکو ایوانکوویچ هم قرار دارد.
تاریخ انتشار : 9 آذر 1395

رحیم زهیوی در نیم فصل به کدام تیم میرود

هنوز روزهای نقل و انتقالات نیم فصل شروع نشده اخبار از اطراف باشگاهها به بیرون درز کرده که جالب توجه است. در جدی ترین گمانه زنی و خبرهای درگوشی، استقلال تهران قرار است یک بازیکن از استقلال خوزستان بگیرد و دو بازیکن بدهد. استقلال به دنبال راضی کردن باشگاه استقلال خوزستان است تا در قبال دادن امین حاج محمدی و آرش افشین، رحیم زهیوی را بگیرد. البته همه چیز بستگی به موافقت باشگاه استقلال خوزستان دارد.

نکته جالب اینجاست که برانکو هم علاقه ویژه ای به رحیم زهیوی دارد و می خواهد برای پرسپولیسی شدنش در نیم فصل دوم با او مذاکره کند.

از طرف دیگر بندی در قرارداد زهیوی وجود دارد مبنی بر اینکه در صورتی که باشگاه استقلال خوزستان بخشی از قرارداد او را تا زمان مشخصی پرداخت نکند این بازیکن می تواند قراردادش را یک طرفه فسخ کند و باشگاه استقلال خوزستان هم نه تنها قرارداد این بازیکن بلکه به تعهدات خود در قبال قرارداد هیچ کدام از اعضای این تیم عمل نکرده است.

شایعه حضور ستاره استقلال خوزستان در جمع آبی های تهران قوت گرفته است. رحیم زهیوی یکی از پدیده های فوتبال ایران است که گفته می شود با توجه به مشکلات مالی استقلال خوزستان نیم فصل از این تیم جدا خواهد شد.

رحیم زهیوی

رحیم زهیوی ستاره باشگاه استقلال خوزستان

تاکنون صحبت از حضور احتمالی این بازیکن در پرسپولیس مطرح شده بود و حالا روزنامه همشهری ورزشی بحث حضورش در استقلال را مطرح کرده و نوشته حتی شماره پیراهن این بازیکن هم مشخص شده و او با شماره 10 جانشین شهباززاده خواهد بود.

گفته می شود به خاطر مشکلات گلزنی مهاجمان استقلال، علیرضا منصوریان دنبال خرید این مهاجم است، مهاجمی که مدنظر برانکو ایوانکوویچ هم قرار دارد.

منصوریان و برانکو در ابتدای فصل بر سر نفرات مشترکی مثل کاوه رضایی و وحید امیری رقابت داشتند و در حالی که سروش رفیعی جدیدترین گزینه مشترک نقل و انتقالات آنها بوده، باید ستاره گلزن استقلال خوزستان را نیز به جمع این بازیکنان اضافه کرد.

رحیم زهیوی گزینه مشترک پرسپولیس و استقلال

رحیم زهیوی گزینه مشترک پرسپولیس و استقلال
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از جام نیوز / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف