نمناک ورزشفوتبال دعوت آندره پیرلو به تیم ملی ایتالیا برای مقدماتی یورو 2016
آندره پیرلو ، مقدماتی یورو 2016
آندره پیرلو هافبک ایتالیایی که برای حضور در بازی مقابل مالت و بلغارستان در مقدماتی یورو 2016 به تیم ملی کشورش دعوت شد، می گوید منتظر این دعوت بود.
تاریخ انتشار : 9 شهریور 1394

آندره پیرلو در تیم ملی ایتالیا

آندره پیرلو می گوید انتظار داشت از او دعوت شود تا در رقابت های مقدماتی یورو 2016 در کنار تیم ملی ایتالیا بازی کند و او امیدوار است که آخرین باری نباشد که این اتفاق می افتد.

آندره پیرلو در یوونتوس

آندره پیرلو در تیم یوونتوس

پیرلو امیدوار است همچنان بخشی از تیم آنتونیو کونته باقی بماند و در این بازی ها به میدان برود.

باوجود شروع ضعیف او در آمریکا، این هافبک باتجربه 36 ساله می گوید از سرمربی سابقش در تیم یوونتوس انتظار داشت تا دعوتش کند. پیرلو که تابستان امسال از یوونتوس به نیویورک سیتی رفت، شروع خوبی در آمریکا نداشت.

او در گفتگو با « گازتا دلو اسپورت » از نشریات ورزشی ایتالیا گفت:اوایل این هفته کونته به من زنگ زند تا اعلام کند به تیم دعوت شده ام . بازی با مالت و بلغارستان دو بازی مهم است. امیدوارم در تیم قرار بگیرم و امیدوارم فرصت های دیگری هم به من داده شود. این دیدارها مهم هستند و باید منظم بازی کنیم.

ستاره پیشین یوونتوس درباره نتایجی که تیم سابقش در شروع فصل به دست آورده گفت انتظار نداشت آنها بازی آغازین خود را با باخت به اودنیزه شروع کنند اما احساس می کند در بازی یکشنبه آنها موفق شوند رم را شکست بدهند. وی افزود:فکر نمی کردم یووه به اودنیزه ببازد، اما لیگ ایتالیا سخت است و اتفاقات غیرمنتظره ای در هر بازی رخ می دهد. اما معتقدم که آنها همچنان بهترین تیم هستند .

پیرلو با تأیید این که در تیم جدیدش همه چیز خیلی خوب پیش نرفته و آنها تنها یک بازی از 6 بازی را برده اند گفت:همه چیز خوب پیش نرفته، اما ما داریم سخت کار می کنیم و متأسفانه برای گرفتن امتیاز با سختی هایی روبه رو هستیم. مهم این است که حالا باید به ایتالیا فکر کرد و تیم ملی را تقویت کرد.

آندره پیرلو ، آندره پیرلو در تیم ملی ایتالیا

دعوت آندره پیرلو به تیم ملی ایتالیا برای مقدماتی یورو 2016
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از مهر - /م
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف