نمناک اخبارورزشی چرا آندرانیک تیموریان به تیم ملی دعوت نشد؟
اردوی تیم ملی ، آندو
در ادامه ی مطلب لیست بازیکنان دعوت شده به تیم ملی و اینکه چرا آندرانیک تیموریان دعوت نشد را خواهید دید.
تاریخ انتشار : 18 آبان 1395

 بازیکنان دعوت شده به تیم ملی  علت دعوت نشدن آندرانیک تیموریان

کادر فنی تیم ملی فوتبال روز گذشته اسامی 23 بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی را اعلام کرد.

در این لیست

مدافعانی هستند که کادرفنی تیم ملی آنها را فراخوانده

بازیکنان میانی تیم کی روش را تشکیل خواهند داد

نیز امیدهای کی روش برای گلزنی هستند.


اعلام نفرات مورد نظر کی روش در این مرحله چند نکته در بر دارد که بزرگترین ابهام مربوط به عدم دعوت آندرانیک تیموریان است.
 
آندرانیک تیموریان
کی روش و آندرانیک تیموریان
 

کی روش در حالی تیموریان را کنار گذاشته است که این بازیکن سالهاست پای ثابت اردوهای تیم ملی است و علاوه بر کاپیتانی رابطه خوبی هم با کی روش دارد؛ شاید همین موارد باعث شده تا نبود آندو در تیم ملی برایمان تا این حد تعجب برانگیز باشد.

اشتباه تیموریان در انتخاب تیم
آندرانیک تیموریان امسال شاید انتخاب مناسبی برای تعیین تیم باشگاهی اش نداشت. تیموریان در لیگ شانزدهم به تیم ماشین سازی تبریز پیوست که امسال با هدایت رسول خطیبی تازه لیگ برتری شده است.

به هر حال آندو تا پایان هفته دهم همراه با ماشین سازی به قعر جدول لیگ چسبیده و از 10 بازی ممکن در 6 دیدار حضوری ثابت در ترکیب داشته و در دو دیدار نیز به عنوان یار تعویضی وارد میدان شده است.

ماشین سازی در این فصل 18 گل دریافت کرده و در این 8 بازی که تیموریان در میدان حضور داشته 14 گل خورده تا به نوعی عملکرد این ملی پوش که کمربند میانی رو به عقب این تیم بر دوش او است هم زیر سوال برود.
 
 
تیموریان
دلایل دعوت نشدن آندو به تیم ملی

پادشاه جوان به سلطنت تیموریان در میانه میدان پایان می دهد؟
با نگاهی به 9 دیدار اخیر تیم ملی در مرحله مقدماتی جام جهانی 2016 آمار جالبی از آندرانیک تیموریان در تیم ملی به چشم می خورد. این بازیکن که همواره مورد اعتماد کی روش بوده است در 7 بازی از این 9 دیدار حضوری ثابت و 90 دقیقه ای در ترکیب تیم ملی داشته و تنها در دو دیدار آخر نیمکت نشین سعید عزت اللهی بوده است. با این تفاسیر شاید بازی خوب عزت اللهی جوان پایانی بر سلطه تیموریان بر میانه میدان تیم ملی باشد.
 
 

استراحت یا پایان راه؟

 
این روزها کسی سر از ترکیب انتخابی کی روش برای تیم ملی و کارهای او در نمی آورد و شاید به همین دلیل همه تحلیل هایی که از ترکیب تیم کی روش می شود حدس و گمانی بیش نباشد. به هر حال عدم دعوت تیموریان از سوی کی روش و دعوت از کمال کامیابی نیا را کی روش اینگونه پاسخ داده که قرار نیست یک بازیکن در همه اردوها باشد و ما به برخی از بازیکنانی که در این اردو نیستند در اردوی زمستانی نیاز داریم.
 
به هر حال در دیداری که شاید روی کاغذ زیاد سخت نیست، نبود آندو با وجود عزت اللهی و کامیابی نیا و امید ابراهیمی به چشم نیاید و آندو با استراحت در این اردو آمادگی لازم را برای دور برگشت به دست بیاورد و باز هم عصای دست کی روش شود.

چرا آندرانیک تیموریان به تیم ملی دعوت نشد؟

برگرفته از پارس /ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 10 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف