نمناک فرهنگ و هنرچهره ها دفاع باران کوثری از فردوسی پور درباره حادثه پلاسکو
باران کوثری ، عادل فردوسی پور
باران کوثری بازیگر کشورمان که از تذکر گرفتن عادل فردوسی پور ناراحت شده در اینستاگرام به این موضوع واکنش نشان داد و از فردوسی پور دفاع کرد.
تاریخ انتشار : 9 بهمن 1395

دفاع باران کوثری از فردوسی پور

عادل فردوسی پور که بارها با اظهارات خود در خصوص مسائل مختلف به نوعی باعث هنجارشکنی شده بود، اینبار و بعد از اظهارنظر درباره اتفاقات حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو در برنامه نود تذکر دریافت کرد.

پس ار تذکر گرفتن عادل فردوسی پور به خاطر صحبت هایش در برنامه نود باران کوثری در واکنش به این ماجرا متنی در صفحه شخصی خود منتشر کرد:

 "خوب شد سر ماجرای پلاسکو حداقل به عادل تذکر دادن چون دبگه خیلی عجیب بود که سر این فاجعه هیچ کس نه تذکر گرفت نه استعفا داد نه مسئولیتش و قبول کرد. آقای فردوسی پور باید حواسش و بیشتر جمع می کرد که سیستم ایمنی ساختمون قوی باشه یا آتش نشانی درست تجهیز بشه 

بعدش هم بقیه مجری ها خوبن اونایی که به آتش نشان ها گفتن با روحیه شاد به کارشون دارن ادامه میدن اونایی که درباره پیدا شدن پیکر ها از ترکیب خبر خوش استفاده کردن

خجالت بکشید واقعا خجالت بکشید!"

 

عادل فردوسی پور

واکنش باران کوثری به تذکر گرفتن فردوسی پور

دفاع باران کوثری از فردوسی پور درباره حادثه پلاسکو

دفاع باران کوثری از فردوسی پور درباره حادثه پلاسکو
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10
برگرفته از جام نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 9 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف