نمناک اخبارگوناگون جزئیات تمدید دفترچه بیمه سلامت در سال 94
دفترچه بیمه سلامت ، بیمه سلامت
بیمه شدگانی که در سال ۹۴ علاوه بر اتمام اعتبار دفاتر، نسخ دفترچه هایشان نیز به پایان می رسد، دفترچه بیمه سلامت جدید با اعتبار یکساله از تاریخ اعتبار دفاتر قبلی، با انجام فرآیند تمدید صادر می شود.
تاریخ انتشار : 2 اردیبهشت 1394
بازدید : 12,558 نفر

 مدیرکل روابط عمومی سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به اینکه اعتبار یک ساله دفترچه بیمه شدگان همگانی که اردیبهشت ماه سال گذشته دفترچه بیمه خود را دریافت کرده اند به پایان رسیده است، گفت:تمدید دفترچه بیمه سلامت و اعتبار بخشی در سامانه به مدت یک سال از طریق اعلام به موسسات طرف قرارداد در استان ها بدون تعویض دفاتر و با اعلام عمومی قابل اجراست.

دفترچه بیمه سلامت

مهدی میرشاه ولد، افزود:همچنین بر این اساس تمامی دفترچه بیمه های صادر شده در سال 1393 که اعتبار آنها در سال جاری به اتمام می رسد در صورت دارا بودن برگه سفید، تا آخرین برگ و حداکثر به مدت یک سال از اتمام اعتبار، قابل استفاده خواهند بود. در واقع تمدید اعتبار به صورت متمرکز و از طریق ستاد سازمان در سامانه انجام می گیرد.
 
به گفته وی لازم است؛ برای بیمه شدگانی که در سال 94 علاوه بر اتمام اعتبار دفاتر، نسخ دفترچه هایشان نیز به پایان می رسد، دفاتر جدید با اعتبار یکساله از تاریخ اعتبار دفاتر قبلی، با انجام فرآیند تمدید صادر می شود.
 
میرشاه ولد ادامه داد:بر این اساس بیمه شدگانی که نسخ دفترچه هایشان به اتمام رسیده با در دست داشتن دفترچه و کارت شناسایی معتبر به کلیه دفاتر پیشخوان دولتی طرف قرارداد با سازمان بیمه سلامت مراجعه و دفترچه های جدیدشان را دریافت کنند. بیمه شدگان تنها باید 1111 تومان بابت صدور مجدد بپردازند.

جزئیات تمدید دفترچه بیمه سلامت در سال 94

جزئیات تمدید دفترچه بیمه سلامت در سال 94
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 39
برگرفته از ایسنا-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 29 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف