دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمیدیدنی ها سگ ولگرد نوزاد زنده به گور شده را نجات داد + تصاویر
دفن نوزاد ، نجات بچه از زیر قبر
نوزاد چند روزه ای که برای مردن زیر خاک پنهان شده بود به کمک یک سگ زنده ماند ، حس بویایی قوی این حیوان محل دفن نوزاد زیر مقدار زیادی خاک و برگ خشک را فاش کرد.
بازدید : 16,507 نفر

نجات نوزاد زنده به گور شده توسط یک سگ در چین

حس بویایی قوی که خداوند به سگها عطا کرده است یکی از مواردی است که امروزه به عنوان ابزاری قدرتمند برای نجات انسان ها در شرایط بحرانی استفاده می شود ، توانایی که این حیوانات باوفا را تبدیل به قهرمان ساخته است قهرمانی که راز پنهان دفن نوزاد زنده را فاش کرد.
 
 دفن نوزاد

سگ نجات دهنده نوزاد زنده دفن شده

ماجرای عجیب کشف نوزاد زنده دفن شده توسط یک سگ ولگرد

Hero Dog Saves Newborn That Was Buried Alive Just In Time

سگی که مدتها مثل سایر سگهای ولگرد زندگی می کرد به تازگی توسط مردی صاحب خانه جدید شده بود ، مرد چینی او را به عنوان حیوان خانگی انتخاب کرده بود و چند روزی از این ماجرا می گذشت .
"یانگ جیالی" صاحب سگ می گوید:چند روز پیش سگ جدید من به یکباره دچار بی قراری شد و به سرعت از خانه بیرون رفت ، به دنبال او رفتم تا مبادا گم شده یا اتفاقی برایش بیافتد.
سگ به سرعت می دوید و مشخص بود که برای ان عجله هدفی دارد ، برایم سوال بود و دوست داشتم هرچه سریعتر به آخر ماجرا برسم.
سگم بعد از مدتی دویدن در جایی ایستاد و شروع به کندن زمین کرد ،  به کندن ادامه داد تا اینکه پارچه ای سفید دیده شد پارچه ای مشابه پارچه لباس نوزاد ؛ با دیدن این صحنه نزدیک رفتم و من هم شروع به کندن کردم تا زودتر معمای بی قراری سگم را حل کنم.
دفن نوزاد

محل دفن نوزاد زنده در یکی از روستاهای چین

باورکردنی نبود ، یک نوزاد چند روزه زیر خاک دفن شده بود ، نوزاد زنده بود اما ضربان و تنفس بسیار ضعیف به نظر می رسید.دهان نوزاد بینوا پر از خاک و برگهای خشک شده بود اما تا حد ممکن من آنها را کنار زدم.نوزاد را به سرعت به بیمارستان رساندم تا زنده بماند و البته به دلیل اقدام به موقع سگ باهوش من نوزاد زنده ماند.
دفن نوزاد

عکس نوزادی که زنده دفن شده بود در بیمارستان

برایم سوال بود که سگ خانگی من چطور از آن فاصله توانست بوی نوزادی که زیر زمین دفن شده است را حس کند.

سگ ولگرد نوزاد زنده به گور شده را نجات داد + تصاویر

منبع : گروه ترجمه نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 58 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف