نمناک سرگرمیدیدنی ها دفن جسد پدر همراه ماشین BMW گرانقیمت! + عکس
دفن پدر ، دفن مادر
مردی در کشور نیجریه پس از فوت پدرش، در مراسم دفن پدرش دست به اقدامی بسیار عجیب و باورنکردنی زد.

اقدام عجیب مرد جوان برای دفن جسد پدرش

یک مرد نیجریه ایی بعد از در گذشت پدرش تصمیم گرفت تا وی را در BMW X6 که قیمت حدودی آن 90000 دلار می باشد ،به عنوان تابوت پدرش استفاده کرد ؛ ماجر و تصاویر این اقدام عجیب را در این بخش از مطالب جذاب روز نمناک مشاهده خواهید کرد.

دفن پدر

دفن پدر در ماشین لوکس گرانقیمت

به گفته این مرد نیجریه ایی ،اوبرای این کارش تصمیم گرفت تا پدرش را با ماشین لوکس به سفر ابدی اش بفرستد.به همین دلیل او جنازه پدرش را در ماشین BMW X6 قرار داد تا بتواند یک قبر مجلل وبسیار لوکسی را برای پدرش فراهم کرده باشد.بعد از قرار دادن جنازه پدر در داخل ماشین لوکس،آنرا در عمق 2متری در نزدیکی روستا به خاک سپردند.
بعد از این انتشار تصاویر این کار غیرمنطقی در فضای مجازی باعث ایجاد برخی اختلافات و مباحثه بر روی این موضوع شد.در حالی که این کاربران،احترام گذاشتن به پدر را رفتاری مناسب دانستند ،اما نظر آنها این گونه است که این شخص سرمایه دار هزینه ماشین را برای توسعه روستا استفاده می نمود.
همچنین یکی از کاربران نیز این گونه گفت:"ماشین را باید زمانی برای پدر می گرفتی که زنده بود و بعد از اینکه اومرده است و یک ماشین لوکس را به عنوان تابوتش استفاده کردی ، کاملا احمقانه است".
 
دفن مادر

دفن مادر در ماشین توسط فرد نیجریه ای در 3 سال پیش

همچنین جالب است بدانید که این اولین بار نیست که چنین چیزی در نیجریه اتفاق می افتد چرا که یک مجله آفریقایی گزارش کرد که 3سال گذشته ،یک میلیاردر نیجره ایی مادر خود را در ماشین Hummer SUV دفن کرد.

دفن جسد پدر داخل ماشین بی ام و 90000 دلاری

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف