دلداری به حمید سوریان
حذف حمید سوریان در پی دیسکالیفه شدنش در مسابقه مقابل کشتی گیر کره شمالی بسیار ناراحت کننده بود. علیرضا دبیر و محسن تنابنده در اینستاگرام از “حمید سوریان” دلجویی کردند.

دلداری حمید سوریان در پی حذف از جام جهانی کشتی فرنگی

حمید سوریان دارنده هفت مدال جهان و المپیک در روز دوم ر قا بت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان در حالی که با اقتدار از سد حریفان خود گذشت در مصاف با حریف آذربایجانی با ناداوری دیسکالیفه شد. 

سوریان در این دیدار درحالی که تنها 2 اخطار دریافت کرده بود از سوی داوران، مقابل روشن بایراموف، دارنده مدال های طلای جهان و نقره المپیک از آذربایجان بازنده اعلام شد و از حضور در نیمه نهایی بازماند. 

پس از این اتفاق تلخ چند تن از ورزشکاران سابق و هنرمندان به ابراز همدردی با وی پرداختند. 

 

دلجویی علیرضا دبیر از حمید سوریان

در همین رابطه علیرضا دبیر قهرمان سابق کشتی آزاد در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت:

حمید سوریان و علیرضا دبیر

علیرضا دبیر در کنار حمید سوریان

 

یک:مگه هفت تا مدال طلای جهان و المپیک شوخیه؟ مگه می شه تمام کارهای بزرگترت رو فراموش کرد پسر؟ 

دو:دیروز امروز تلفنی بهت گفتم ولی دلم نیومد اینجا هم تکرارش نکنم که شک نکن طلای حقیقی این هفت تا مدال نیستن، طلای واقعی خودتی حمیدجان. 

سه:تا المپیک، آرامش نیاز اول کشتی به شمار می آد، این نتایج عجیب نتیجه یه قصه طولانیه که می شه راجع بهش خیلی حرف زد، می شه راجع بهش خیلی بحث کرد؛ اما شاید هنوز بهتر باشه که مثل سالهای گذشته سکوت کنیم. 

 

دلجویی محسن تنابنده از حمید سوریان

محسن تنابنده بازیگر کشورمان که در مجموعه پایتخت، در نقش نقی معمولی در مسابقات کشتی پیشکسوتان ایفای نقش می کرد نیز در صفحه شخصی اش نوشت:

علیرضا دبیر، حمید سوریان و محسن تنابنده

محسن تنابنده و علیرضا دبیر در کنار حمید سوریان

سه پهلوان، ببخشید دو پهلوان ویه آدم معمولی علیرضا دبیر و حمید سوریان هردو قهرمان کشتی آزادوفرنگی المپیک و جهان 

 

* داود عابدی 

 داود عابدی خبرنگار شبکه خبر نیز در مطلبی آورده است:

حمید سوریان

حمید سوریان


«به قول علیرضا دبیر مگه کسب هفت مدال طلای جهان و المپیک شوخیه سرت رو بالا بگیر حمیدخان سوریان عزیز تو برآی ما هنوز قهرمانی».

حمید سوریان در جام جهانی

شکست حمید سوریان در جام جهانی آمریکا

اتفاقی که در کشتی بین حمید سوریان و روشن بایراموف رقم خورد، به معنای پایان یک سال زحمت حمید سوریان بود که برای کسب هشتمین طلای جهان وارد رقابت های قهرمانی جهان شده بود. سوریان قصد داشت با تکرار درخشش مداوم خود خیال ایران را از کسب سهمیه المپیک نیز راحت کند، اما اتفاقات کشتی وی با حریف آذربایجانی همه چیز را تغییر داد. 

شاید باید سال ها بگذرد تا دوباره یک کشتی گیر ایرانی در یک مسابقه کشتی دیس کوالیفای شود؛ اتفاقی که بعد از یک ضربه و نیم سوریان مقابل بایراموف برای وی رخ داد.

کشتی گیر کره شمالی

حریف کره ای حمید سوریان در جام جهانی آمریکا

دلداری تنابنده و علیرضا دبیر به حمید سوریان + تصاویر

4.715
این مطلب مفید بود ؟141
برگرفته از فارس - /م
برچسب : حمید سوریان
وبگردی