نمناک فرهنگ و هنرچهره ها دلنوشته آنجلینا جولی پس از جدایی از برد پیت
آنجلینا جولی ، آنجلینا جولی و براد پیت
آنجلینا جولی متن زیبایی را پس از جدایی از برد پیت منتشر کرده است که در ادامه آن را خواهید خواند.
تاریخ انتشار : 9 آبان 1395

یادداشت خواندنی آنجلینا جولی بعد از جدایی

آنجلینا جولی و برد پیت که محبوب ترین زوج در جهان شناخته می شوند، با داشتن 6 فرزند و پس از 12 سال زندگی مشترک، در 19 سپتامبر 2016 پیوندشان را شکستند.

طبق گزارشاتی که از یک منبع موثق به دست آمده، آنجلینا و برد پیت بر سر چگونگی بزرگ کردن فرزندان شان با هم اختلاف داشتند طوری که آنجلینا مدام پیت را به خاطر روش اشتباهی که برای کودکان شان در پیش گرفته بود، سرزنش می کرد.

اگر چه موضوع فرزند، یکی از اختلافات اصلی آنها بود اما آنها اختلاف نظرهای زیادی بر سر موضوعات دیگر نیز داشتند .

پس از اعلام خبر جدایی آنجلینا جولی و برد پیت, به تازگی متنی منتسب به آنجلینا جولی منتشر شده است.

آنجلینا جولی دراین متن نوشته است:

روزی با واقعیتِ از دست دادن مواجه می شوید و همین طور که زندگی ادامه دارد و روزها و شب ها از پی هم می گذرند، برای تان مشخص می شود که نمی توانید دلتنگ آدم های خاصی که دیگر در زندگی تان حضور ندارند نباشید و فقط یاد می گیرید با وجود حفره بزرگی که در غیاب این آدم ها در زندگی تان به وجود آمده، به راه تان ادامه بدهید. وقتی آدمی را که نمی توانید زندگی تان را بدون او تصور کنید از دست می دهید، دل تان می شکند و خبر بد این است که شما هرگز نمی توانید به طور کامل با این فقدان کنار بیایید؛ هرگز این آدم ها را فراموش نخواهید کرد.

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی بعد از جدایی از برد پیت

اما خبرهای خوبی هم وجود دارد. این آدم ها برای همیشه در گرمای قلب شکسته تان، که هیچ وقت دوباره مثل قبل نمی شود، حضور خواهند داشت و با وجود این زخم، باز هم رشد می کنید و تجربه های بیشتری در زندگی کسب می کنید. این موضوع مثل این است که قوزک پای تان بشکند و هیچ وقت به طور کامل خوب نشود. در چنین شرایطی اگر بخواهید برقصید، در ناحیه مچ پا احساس درد می کنید. با این حال، شما باز هم به رقص تان ادامه می دهید، حتی اگر این رقص با کمی لنگیدن همراه باشد. این لنگیدن به ارزش و اهمیت اجرای شما و اعتبار شخصیت تان اضافه می کند. آدم هایی را که از دست می دهید برای همیشه بخشی از وجود تان باقی خواهند ماند. این آدم ها و لحظات خوبی را که با آن ها گذرانده اید، به خاطر بسپارید.

دلنوشته آنجلینا جولی پس از جدایی از برد پیت

دلنوشته آنجلینا جولی پس از جدایی از برد پیت
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 169
برگرفته از ایران آنلاین / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 153 16
نظر کاربران
مهناز

مهناز

سلام . دل نوشته زیبایی بود لذت بردم و قلبم بدرد اومد احسنت بر این بانو کاش انسانها قدر همدیگرو بیشتر می دانستن...

پاسخ دادن 8 2
راشین

راشین

سلام ، انجیلیای عزیز روزگار به کسی وفا نکرده، غصه هیچی رو نخور بعدا میفهمه چه گلی رو از دست داده

پاسخ دادن 6 8
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف