نمناک بهداشت و سلامتسلامت روان دلیل زودرنجی و شکاکیت چیست؟
دلیل زودرنجی ، شکاکیت
زودرنجی و شکاکیت بسیار فرد را دچار خودخوری و به دنبال آن ابتلا به بیماری های جدی و خطرناک روان خواهد کرد. جالب است بدانید که زودرنجی و شکاکیت فرد به دلیل طبع او بروز می کند.

تمام نکاتی که باید در مورد دلیل زودرنجی افراد بدانید:

 

دلیل زودرنجی و شکایت مدام را می دانید؟ یک متخصص طب سنتی در دلیل زودرنجی شدید و شکاکیت را غلبه ی سودا در بدن می داند. خشکی در بدن منجربه حساس بودن و زودرنجی می شود.

 یک کارشناس طب سنتی گفت:افرادی که دچار غلبه سودا هستند خشکی در بدنشان غلبه دارد, جزنگر, حساس, زودرنج و شکاک می شوند، بروز انواع اگزماها و حساسیت های پوستی, دعواهای زن و شوهرها خود نشانه افزایش سودا در خون است.

طبع بهار گرم و تر, تابستان گرم و خشک, پاییز سرد و خشک, زمستان سرد و تر است. از دیدگاه طب سنتی هر فرد در فصل خاصی راحت ترند و بدنشان سرحال تر است.

 

چه افرادی از فصل بهار خوش شان می آید

به گفته وی افرادی که دارای مزاج سرد و خشک هستند در فصل بهار احساس راحتی و آرامش بیشتری دارند چرا که طبع فصل بهار گرم و تر است و مزاج سودا سرد و خشک این تضاد به این افراد حال بهتری می بخشد و بهار موافق سوداوی مزاجان است.

زودرنجی و شکایت

عوامل زود رنجی و شکاکیت 

 

این کارشناس طب سنتی افزود:ولی به دلیل اعتدال مزاج فصل بهار این اعتدال به بدن کمک می کند که بدن با بیماری ها مبارزه کنند و بروز بیماری های بلغمی یا صفراوی یا سوداوی نیز در بهار بیشتر است.

علوی ادامه داد:در فصل تابستان صفرا بیشتر است و مانند سردردها, حالت تهوع و گرمازدگی و تابستان مناسب بلغمی هاست یا افرادی که دارای مزاج سرد و تر هستند.

وی بیان داشت:بیماری های سرد و خشک در پاییز بیشتر است. انواع اگزماها و حساسیت های پوستی و دعواهای زن و شوهرها خود نشانه افزایش سودا در خون است.

این کارشناس طب سنتی اضافه کرد:افرادی که سودای زیاد دارند و خشکی در بدنشان غلبه دارد, حساس, زودرنج و شکاک می شوند. جزءنگری خود نشانه افزایش سودا در خون است.

 

راههای آرامش اعصاب این افراد

وقتی افراد عصبانی هستند و صفرا در بدن فوران می کند, این افراد باید جای خود را تغییر دهند مثلاً از حیاط بروند داخل خانه یا اینکه اگر ایستاده اند باید بنشینند و کاری کنند که صفرا فرونشیند که خود موجب آرامش می شود.

زنان برای مردان عصبانی خود یک نوشیدنی خنک مانند سکنجبین آماده کنند و در بدو ورود آنها به خانه به همسرشان بدهند, خود موجب کاهش شدت عصبانیت آنها می شود.

 

دلیل زودرنجی و شکاکیت چیست؟

دلیل زودرنجی و شکاکیت چیست؟
: امتیاز : 4.1 تعداد رای : 34
برگرفته از تسنیم /ن
این مطلب مفید بود ؟
28 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف