نمناک اخبارجامعه دلیل عجیب طلاق یک زن از همسرش
طلاق ، طلاق زن از مرد
زن به دادگاه خانواده مراجعه کرد و به قاضی گفت که به دلیل هزینه نکردن همسرش برای برخی مسائل قصد طلاق از همسرش را دارد.
تاریخ انتشار : 15 بهمن 1393
بازدید : 15,073 نفر

طلاق به خاطر رفتن به رستوران های گران و خرید لوازم گرانقیمت! در عقل نمی گنجد ولی اتفاق می افتد. در ادامه ماجرای طلاق زنی با دلیلی عجیب را بخوانید.

زن جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و درخصوص علت آن به قاضی گفت:آقای قاضی شوهرم مرا به رستوران های گرانقیمت نمی برد و اصلا حاضر نیست برای من پول خرج کند. او هرچه می خرد ارزان قیمت است و همیشه دوست دارد کم پول خرج کند.

در صورتیکه برای خودش بهترین و گران قیمت ترین چیزها را می خرد و پول زیادی برای خودش خرج می کند.

 طلاق زنی از همسرش

زن در ادامه گفت:هربار با دوستانش به رستوران می رود گران قیمت ترین و شیک ترین رستوران ها را انتخاب می کند، اما وقتی مرا می خواهد به رستوران ببرد سعی می کند یک جای معمولی و ارزان قیمت را پیدا کند.

زن جوان ادامه داد:اگر بخواهد برای من خریدی کند دست روی ارزان ترین جنس ها می گذارد و وقتی من خودم می خواهم چیز گرانقیمتی بخرم پول نمی دهد، آقای قاضی احساس می کنم شوهرم نسبت به من بی اهمیت است برای همین درخواست طلاق و جدایی دارم.

 بعد از حرف های این زن قاضی شوهر وی را به دادگاه احضار کرد.‎

دلیل عجیب طلاق یک زن از همسرش

دلیل عجیب طلاق یک زن از همسرش
:
امتیاز : 3.4 تعداد رای : 115
برگرفته از روزنامه مرد سالاری /ن
این مطلب مفید بود ؟ 78 37
نظر کاربران
یاسی

یاسی

اصلا عجیب نیست. حق داره زنه. وقتی مردی واسه زنش خرج نمیکنه زن بخاطر خرجه ناراحت نمیشه . وقتی خودشو مقایسه میکنه با کارای دیگه ای ک شوهرش میکنه احساس پوچی بهش دست میده. پس مشکل مرده هست نه زنه

پاسخ دادن 10 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف