نمناک اخبارفرهنگ و هنر دلیل غیبت حیاتی گوینده خبر تلویزیون؟!
محمدرضا حیاتی ، گوینده خبر
محمدرضا حیاتی گوینده قدیمی و با سابقه بخش خبری صدا و سیما برای اولین بار ایام نوروز سال 93 نمی تواند به گویندگی خبر بپردازد.
تاریخ انتشار : 21 اسفند 1392

محمدرضا حیاتی یکی از گویندگان قدیمی بخش خبری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که غریب به سی سال در خدمت مردم بوده است یک ماهی میشود که در تلویزیون غیبت دارد.

محمدرضا حیاتی در خصوص غیبت یک ماهه اش گفت:همه چیز از یک سرماخوردگی ساده شروع شد و این سرماخوردگی باعث التهاب و تورم شدید حنجره ام شد. ادامه گویندگی در بخش های مختلف خبری باعث التهاب بیشتر حنجره و گرفتگی صدای من شد به طوری که قادر به گویندگی خبر به مدت 30 روز نبودم.

حیاتی ادامه داد:وضعیت تورم حنجره ام با طی دوره درمان و دعای خیر مردم رو به بهبودی است. کار خبر شبانه روزی است و این افتخار را دارم که مدت 30 سال حتی در ایام تعطیلات نوروز در خدمت مردم عزیز کشورمان باشم و امسال برای اولین بار در ایام نوروز اجرا نخواهم داشت و اگر خدا بخواهد بعد از ایام تعطیلات نوروز 93 و بهبودی وضعیت حنجره ام در خدمت مردم عزیز کشورمان خواهم بود.
محمدرضا حیاتی از سال 1360 و از رادیو و در یک برنامه اجتماعی آغاز به کار کرد و مدتی هم در بخش نمایش نامه های رادیویی فعال بود که در نهایت به اجرای خبر پذیرفته شد. وی تاکنون چندین بار موفق به دریافت جایزه برترین گوینده خبر شبکه جام جم و شبکه های داخلی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران شده است.

محمدرضا حیاتی ، علت غیبت محمدرضا حیاتی گوینده خبر؟!

دلیل غیبت حیاتی گوینده خبر تلویزیون؟!
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 66
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 58 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف