نمناک ورزشفوتبال دلیل مرگ ناگهانی اکبر دارستانی از زبان علیرضا منصوریان
اکبر دارستانی ، علی اکبر دارستانی
علیرضا منصوریان سرمربی تیم نفت تهران در گفت و گو با برنامه نود دلیل درگذشت ناگهانی علی اکبر دارستانی مربی بدنساز این تیم را بیان کرد.
تاریخ انتشار : 11 اسفند 1394

علت مرگ اکبر دارستانی

علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در گفت و گو با برنامه نود، در خصوص درگذشت نابهنگام علی اکبر دارستانی، مربی بدنساز این تیم گفت:به خانواده فوتبال و همچنین دارستانی به دلیل این ضایعه نابهنگام تسلیت می گویم. من حوالی ظهر با دارستانی صحبت کردم و گفتم با خرمگاه برنامه تمرینی را انجام دهید و چون امروز نمی توانم در تمرین حضور یابم. وی همیشه خیلی بشاش و خنده رو بود و وقتی نمی خندید متوجه می شدیم مشکلاتی دارد.

علی اکبر دارستانی

علی اکبر دارستانی مربی بدنساز فوتبال

وی ادامه داد:مشکلات مالی و استرس های ناشی از آن در چند وقت اخیر فشار خیلی زیادی روی دارستانی وارد کرده بود و فشارهای این چند وقت باعث شد اکبرآقا را از دست بدهیم. ما سال خیلی سختی را پشت سر گذاشتیم و او هم به همراه ما مطالباتش را دریافت نکرده بود. ما نه تنها مطالبات خود را دریافت نکرده ایم بلکه نمی دانیم صاحب تیم چه کسی است. چون سن اکبر آقا از همه بیشتر بود، همه درد و دل های خود را پیش او می بردند. با توجه به اینکه همسر ایشان به استرالیا سفر کرده قرار بود امشب همراه با کادرفنی دسته جمعی به منزل او برویم و دور هم مهمانش باشیم که این اتفاق افتاد.
 
سرمربی نفت تهران اعلام کرد:مراسم تشییع پیکر آن مرحوم ساعت 9 صبح چهارشنبه در ورزشگاه شهید شیرودی برگزار می شود و روز جمعه نیز در مسجد جامع شهرک غرب مراسم ترحیم وی برگزار خواهد شد که از دوستان دعوت می کنیم در آن حضور داشته باشند.

دلیل مرگ ناگهانی اکبر دارستانی از زبان علیرضا منصوریان

دلیل مرگ ناگهانی اکبر دارستانی از زبان علیرضا منصوریان
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف