نمناک فرهنگ و هنرچهره ها دلیل کم کاری فرشید نوابی چیست؟
فرشید نوابی ، سریال ماه و پلنگ
فرشید نوابی بازیگر کشورمان و همسر سابق الهام چرخنده از دلیل کم کاری در تلویزیون میگوید که مشغول بزرگ کردن فرزندم بودم.

علت کم کاری فرشید نوابی 

فرشید نوابی بازیگر و ترانه سرای کشورمان است وی همسر سابق الهام چرخنده میباشد , او از علت کم کاری در سال های اخیر توضیح میدهد.

فرشید نوابی در گفت و گویی به بیان دلایل سال های دوری اش از بازیگری و فعالیت های جدیدش در این زمینه پرداخت.

فرشید نوابی

فرشید نوابی بازیگر سریال ماه و پلنگ

 فرشید نوابی بازیگر عرصه تلویزیون و سینما در گفت و گو یی اظهار کرد:
سریال ماه و پلنگ را پس از سه سال که کاری را انجام نداده بودم، کار کردم. واقعیت این است که من در این سه سال اخیر به دورازهر گونه بهانه گیری بیشتر سعی کرده ام نقش اول زندگی خودم را بازی کنم و آن، وظیفه بزرگ کردن فرزندم بود. در حال حاضر که کمی فراغت پیدا کرده ام، در زمینه انجام کارهای نمایشی حضور دارم. البته حتی زمانی که در عرصه تصویر هم حضور نداشتم، برنامه "سینما اکران" را برای شبکه پنج تهیه کردم که محمد حسین لطیفی آن را اجرا می کرد.

بازیگر سریال پروانه همچنین توضیح داد:
حضور داشتن یا حضور نداشتنم جلوی دوربین به معنای وسواس نیست بکله به معنای آن است که من برای حضورم جلوی دوربین باید دلیل داشته باشم و این دلیل برای من تنها متر کردن فیلمنامه ، نقش و دیالوگ نیست. نقشی که می خواهم آن را ایفا کنم باید حال مرا خوب کند تا بتوانیم آن فضا را به بیننده منتقل کنم. تمام تلاش من برای حضور در آثار مختلف نیز انتقال حس مثبت به مخاطبان بوده که در عین حال بتوانم تاثیرگذار هم باشم و در هر مقدار از حضورم تاثیری را روی مخاطب داشته باشم.

بازیگر فیلم سینمایی " این زن حرف نمی زند" اظهار کرد:
فقط آمدن و رفتن برای من جذابیتی ندارد کما اینکه از این به بعد هم قطعا همین خواهد بود به این معنا که اگر حس کنم در یک داستان فرد دیگری هم می تواند آن نقش مرا ایفا کند، ترجیح می دهم در آن اثر حضور نداشته باشم. در شرایط کنونی دیگر برای من و امثال من معنای حضور داشتن به خاطر دیده شدن جذاب نیست بلکه دوست داریم تاثیر خوبی در ذهن مردم داشته باشیم و امیدوارم سال آینده بتوانم لحظه های بیشتری میهمان چشمان نازنین مردم باشم.

دلیل کم کاری فرشید نوابی همسر سابق الهام چرخنده

دلیل کم کاری فرشید نوابی چیست؟
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از سیمرغ -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف