نمناک اخبارحوادث شوهر دیوانه دماغ زنش را با دندان کند + تصاویر کامل
دماغ زن ، حوادث عجیب
زن جوان که بعد از باج خواهی های شوهرش از خانه فرار کرده بود در خیابان مورد حمله او قرار گرفت . تصاویر دردناک کنده شدن دماغ زن هندی کاربران فضای مجازی را متحیر ساخت.
تاریخ انتشار : 17 آبان 1395
بازدید : 10,534 نفر

مرد دیوانه هندی دماغ زنش را کند

خبرگزاری های هندوستان با انتشار تصاویری از زن جوان که قسمتی از بینی خود را با دندان های همسر سابقش از دست داده منتشر کرد .

دماغ زن

دماغ زن هندی کنده شد

ماجرای دعوای زن و شوهری هولناک و کنده شدن دماغ زن جوان

" راج کوماری " 2 سال پیش با " شیو پراست " ازدواج کرد اما این ازدواج یکسال بعد به جدایی ختم شد. آقای " شیو پراست " سال گذشته از خانواده همسرش خواست تا برای او یک موتور سیکلت بخرند و 1.800 یورو به او پول بدهند اما خانواده همسرش راضی به پرداخت این باج نشدند و از طرفی هم همسرش او را ترک کرد و به خانه ی پدری اش رفت چرا که از اذیت و آزار همسرش خسته شده بود . 

زن جوان ( همسر شیو ) می گوید:شوهرم خیلی خشن بود و مدام مرا مورد ضرب و شتم قرار می داد تا اینکه بالاخره تصمیم گرفتم از خانه ی او فرار کنم اما یک روز در مسیر کلاس آموزشی که هر روز به انجا می رفتم مرا تعقیب کرد و از پشت سر موهایم را کشید ، با خشونت مرا به زمین کوبید و با دندانهایش نوک بینی مرا کند.

دماغ زن

عکس لحظه کنده شدن دماغ زن و خونریزی شدید

دماغ زن

قربانی حادثه کنده شدن دماغ زن در کنار پدر و مادرش

 

دماغ زن , تصاویر باورنکردنی دماغ کنده شده زن جوان هندی

شوهر دیوانه دماغ زنش را با دندان کند + تصاویر کامل
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 19
منبع : گروه ترجمه نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 16 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف