دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت به چند دلیل مهم هرگز دمپایی لا انگشتی نپوشید!
دمپایی لا انگشتی ، عوارض دمپایی انگشتی
یکی از متخصصان با مطرح کردن برخی از عوارض جدی دمپایی لا انگشتی توصیه کرد تا حد ممکن افراد از پوشیدن این مدل دمپایی و صندل ها خودداری کنند.
بازدید : 1,845 نفر

عوارض استفاده از دمپایی های لا انگشتی

دمپایی لا انگشتی را کمتر استفاده کنید!اینگونه دمپایی ها در میان مردم بسیار محبوب هستند و آنها در تابستان کاربرد زیادی دارند. این نوع دمپایی ها هرچند ممکن است که پای تان را خنک نگه دارند ولی شاید ممکن است عوارضی را ایجاد کنند که جبران ناپذیر باشد .
این گونه دمپایی ها راحت هستند اما سلامتی ما را در معرض خطر قرار می دهند و ما عادت می کنیم که میان انگشت پایمان یک چیزی وجود داشته باشد.
دمپایی لا انگشتی

عوارض پوشیدن دمپایی لا انگشتی برای سلامتی

عوارض و خطرات جدی پوشیدن Flip-flops - دمپایی لا انگشتی

به گزارش میرر دکتر کامیلا تعدادی از عوارض این گونه دمپایی ها را درطی مطالعه اش بیان کرد که در این بخش از سلامت نمناک به انها اشاره می کنیم.
1- دمپایی های لا انگشتی باعث ایجاد برخی مسایل در قسمت تاندون آشیل و قسمت پشتی می شوند.
2- دمپایی های لا انگشتی باعث تغییر راه رفتن رفتن میشوند که این به خودی خود باعث مشکل میشود.
3- از آنجایی که در دمپایی لا انگشتی هیچ حمایتی در نظر گرفته نشده است، باعث می شود تا پای شما به طور غیر طبیعی حرکت کند. که باعث ایجاد درد در مچ پا و ران شما می شود. اگر شما همیشه دمپایی لا انگشتی به پا می کنید، حتی احتمالش هست که درد کمر را نیز تجربه کنید

4- اکثر افراد در اثر استفاده بیش از حد از این نوع دمپایی ها باعث ایجاد وضعیت ناخوشایندی میشوند که فشار و درد در قسمت رباط پا را باید تحمل کنید.که هنوز درمانی برای آن وجود ندارد.

5- دمپایی انگشتی خطر ابتلا به عفونت های قارچی را در پوست پا افزایش می دهد .در مطالعات اخیر به اثبات رسیده است هنگامی که دمپایی لا انگشتی به پا دارید، حدود 15000 باکتری مختلف را جذب پای خود خواهید کرد.

مهم این است که دیگر از این نوع دمپایی ها استفاده نکنید چراکه منجر به مشکلات جبران ناپذیری میشوند.

به چند دلیل مهم هرگز دمپایی لا انگشتی نپوشید!

منبع : گروه ترجمه نمناک/ ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف