نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت دم بلند پسر 18 ساله بریده شد + تصاویر
دم بریده ، عکس پسر دم دار هندی
خانواده پسری که با یک دم کوچک متولد شده بود سالها این موضوع را پنهان کردند اما با رشد فرزندشان دم او هم رشد می کرد و تحملش مشکل می شد. تیمی متشکل از 6 جراح دم پسرجوان را بریدند.

پسر نوجوان هندی با دم 18 سانتی:

پسر 18 ساله اهل ناپور هند بعد از مدتها تحمل درد و سختی حمل یک دم گوشتی تحت عمل جراحی قرار گرفت. دم 7 اینچی این پسر یک نقص مادرزادی بود که در طول این سالها همراه با رشد ، درد هایی را برای او ایجاد کرده بود.
دم بریده شده

دم بریده شده پسر هندی

پزشکان معتقدند که این لوله ی باریک در دوران قبل از تولد و در رحم مادر ایجاد شده است اما بایستی در طول این سالها به مرور ناپدید می شد ولی برعکس همانند اعضای دیگر بدن به رشد خود ادامه داد. دم پسر نوجوان یک نقص در ساختار آنومالی سیستم عصبی اوست که بعد از تکمیل ستون فقرات در رحم مادر به رشد خود ادامه داده است .
 
پسر دم دار هندی

عکس بدن پسر دم دار هندی

جراحی پسر دم دار هندی برای بریده و جدا کردن دم از بدنش

خانواده بیمار تا سالها بعد از تولد این مسئله را پنهان کردند تا مبادا به دلیل باورهای عجیب و غریب مردم هند مشکلی برای فرزندشان ایجاد شود تا اینکه دردهای شدید در ناحیه کمر و نشیمنگاه پسرشان را دچار مشکل ساخت و به ناچار به پزشک مراجعه کردند.پزشکان بعد از انجام معاینات و عکسبرداری ها برای جراحی اماده شدند. تیمی از 6 جراح موفق شدند دم پسر هندی را از بدنش جدا کنند.
 
جراحی پسر دم دار

اندازه دم  پسر دم دار هندی قبل از بریده شدن طی جراحی

به گفته ی مسئول این جراحی ایجاد دم در نوزاد به دلیل مشکل تشکیل ستون فقرات رخ می دهد اما اغلب بعد از تولد به مروز از بین می رود اما این بیمار جزو موارد نادر بوده و دم او در طی این سالها به رشد خود ادامه داده است.

دم بریده , پسر هندی با دم 18 ساله جراحی شد+عکس

دم بلند پسر 18 ساله بریده شد + تصاویر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 62
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 47 15
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف