دیگران چه می خوانند..؟
نمناک فرهنگ و هنرچهره ها دندان ستاره های هالیوود قبل و بعد از شهرت + تصاویر
ستاره های هالیوود ، دندان
در اینجا ما تغییرات قبل و بعد دندان ستاره های هالیوود را برایتان آورده ایم تا شما هم تاثیر دندان های زیبا و مرتب را بر چهره افراد احساس کنید.
بازدید : 5,087 نفر

تغییرات قبل و بعد دندان ستاره های هالیوود

این ستاره های هالیوودی برای داشتن چهره ای زیبا و جذاب تغییراتی در دندان های خود داده اند . از آنجا که دندانها بخش مهمی از اجزای صورت را تشکیل می دهند، در زیبایی تاثیر زیادی دارند. به هنگام خندیدن و یا صحبت کردن، دندانها هویدا می شوند و در صورتی که شکل ظاهری آنها زننده و ناشکیب باشد، نه تنها چهره فرد را زشت نشان می دهد، بلکه در اعتماد به نفس او نیز تاثیر منفی دارد. ترمیم دندانهایی که خراب، پوسیده، نامرتب و یا بدرنگ هستند، هدف اصلاح طرح لبخند است.
یک کار تأثیر برانگیز که می تواند باعث شود افراد زیادی جذب شما شوند لبخند زدن است. هرچه بیشتر لبخند بزنید افراد بیشتری جذب شما می شوند. مردم دوست دارند به خاطر برخورد گرم و صمیمانه ی شما به سمتتان بیایند. بااین وجود چیزی که اهمیت دارد لبخند زدن با اعتمادبه نفس است. لبخندی که با خجالت کشیدن همراه باشد اثر مخربی روی روابط شما خواهد داشت. برای اعتمادبه نفس داشتن در زمان لبخند زدن شما باید دندان های زیبایی داشته باشید. مسلماً دوست ندارید جزء آن دسته از افراد باشید که هنگام خندیدن دستشان را جلوی دهانشان می گیرند تا دندان هایشان دیده نشود.
دندان ها نقش مهمی در چهره ی شما دارند. دندان محافظی برای لب های شماست که می تواند روی حالت چهره تان اثر بگذارد و به صورت شما شکل دهد. در زمان خندیدن یا حرف زدن دندان های شما نشان داده می شوند و ظاهر آن ها می تواند به زیبایی چهره ی شما اضافه کرده و یا آن را خراب کند. دندان هایی با شکل و اندازه ی خوب و فاصله ی متناسب، در کنار دیگر اجزای صورت، لبخند و چهره ای زیبا برای شما می سازند.
 
حتما شما هم لبخند هالیوودی را شنیده اید. بله، به بهبود ظاهر لبخند از طریق چند عمل جراجی دندان، لبخند هالیوودی می گویند. در واقع لبخند هالیوودی همان چیزی است که لبخند را زیبا و جذاب تر می کند.
 
این نام را از آن جهت لبخند هالیوودی می نامند زیرا در میان هالیوودی ها بسیار رایج است. برخی از ستاره های هالیوود به طور طبیعی دندان های مرتب و سفیدی دارند اما برخی دیگر بد شانسی آوردند که البته برای آن هم درمانی است.
 
آیا می دانید زیبایی لبخند مایلی سایری یا گوئن استفانی از چیست؟ این ستاره ها پس از معروفیت تصمیم گرفتند که تغییراتی را به دندان های خود بدهند تا لبخند زیباتری داشته باشند. آنها با سفید کردن دندان هایشان یا ارتودنسی و... بر جذابیت چهره خود افزودند.
 
در اینجا ما تغییرات قبل و بعد دندان های برخی از ستاره های هالیوود را برایتان آورده ایم تا شما هم تاثیر دندان های زیبا و مرتب را بر چهره افراد احساس کنید.
 

تصاویر ستاره های هالیوود قبل و بعد از اصلاح دندان

ستاره های هالیوود

رونالدو قبل و بعد از اصلاح دندان هایش

ستاره های هالیوود

جاستین بیبر بعد از اصلاح شکل دندان هایش

ستاره های هالیوود

جاستین بیبر قبل از اصلاح دندان هایش

 ستاره های هالیوود

تام کروز قبل و بعد از اصلاح دندان

ستاره های هالیوود

مایکل داگلاس قبل و بعد اصلاح دندان

 ستاره های هالیوود

مورگان فریمن قبل و بعد اصلاح دندان

دندان ستاره های هالیوود قبل و بعد از شهرت + تصاویر

دندان ستاره های هالیوود قبل و بعد از شهرت + تصاویر
4.522
برگرفته از برترین ها / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 20 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف