نمناک سرگرمیگوناگون ماشین 405 که دنده عقب ندارد؟
دنده عقب ، دنده عقب 405
در اتفاقی عجیب و بحث برانگیز یک شهروند سنندجی که به تازگی یکی از محصولات ایران خودرو را تحویل گرفته بود، متوجه شده است که این خودرو دنده عقب ندارد.

خودرویی که دنده عقب ندارد

گاهی اوقات شاهد اتفاقاتی عجیب و باورنکردنی هستیم که هیچ دلیلی نمیتواند توجیه مناسبی بر آن باشد به تازگی در اتفاقی عجیب یک شهروند سنندجی که به تازگی یکی از محصولات ایران خودرو را تحویل گرفته بود، متوجه شده است که این خودرو دنده عقب ندارد.

هادی امجدیان امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در سنندج، اظهار داشت:چند روز پیش یک دستگاه خودرو پژو 405 را در یکی از نمایندگی ها ایران خودرو در سنندج تحویل گرفتم و هنگامی که آن را روشن کردم متوجه شدم که این ماشین دنده عقب ندارد.

این شهروند سنندجی افزود:در ابتدا به مهارت رانندگی خود شک کردم که مبادا من بلد نیستم دنده را جا بزنم اما پس از بررسی توسط یک کارشناس اتومبیل، متوجه شدیم که این خودرو نقص فنی دارد.

وی تصریح کرد:این موضوع را در یکی از نمایندگی های ایران خودرو سنندج پیگیری کردم اما هنوز به من جوابی نداده اند.

این شهروند سنندجی اظهار داشت:شایسته نیست که ایران خودرو به عنوان یکی از شرکت های بزرگ خودروسازی ایران بدون تست، محصولات خود را به بازار عرضه کند و مشتریانش را به دردسر بیندازد.

ماشین 405 که دنده عقب ندارد؟

ماشین 405 که دنده عقب ندارد؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از فارس نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف