نمناک ورزشفوتبال دنی آلوز جام جهانی روسیه 2018 را از دست داد
دنی آلوز ، مصدومیت جدی دنی آلوز
دنی آلوز از حضور در جام جهانی 2018 روسیه بازماند تا احتمالا آخرین تورنمنت ملی اش را از دست داده باشد.
تاریخ انتشار : 22 اردیبهشت 1397

دنی آلوز غایب بزرگ روسیه 2018 خواهد بود

دنی آلوز در جریان دیدار فینال جام حذفی فرانسه آسیب دید و اگرچه در ابتدا اخباری در مورد احتمال رسیدن او به جام جهانی منتشر شد، اما آسیب دیدگی او از ناحیه رباط پای راست جدی تر از حد تصورات بوده و او جام جهانی روسیه 2018 را از دست خواهد داد.

امروز رسانه های برزیلی اخباری در خصوص غیبت او منتشر کردند که حالا رسما تایید شده و حالا دنی آلوس غایب بزرگ سلسائو در روسیه خواهد بود. به نظر می رسد دانیلو، مدافع برزیلی منچسترسیتی که فصل قابل قبولی را در ترکیب سیتیزن ها سپری کرد، جانشین دنی آلوس لقب گیرد.

 دنی آلوز

دنی آلوز غایب بزرگ سلسائو در روسیه

اخبار حاکی از آن است که دنی آلوس ممکن است بین 4 تا 6 ماه دور از میادین باشد و بدین ترتیب او بخشی از فصل بعدی بازی های پاری سن ژرمن را نیز از دست خواهد داد.

دنی آلوس، دومین ستاره برزیلی پاری سن ژرمن است که در ماه های اخیر آسیب دیده و پیش از او نیمار نیز دچار آسیب دیدگی شده بود که البته او به جام جهانی خواهد رسید اما دنی آلوس غایب بزرگ روسیه 2018 خواهد بود.

دنی آلوز؛ پرافتخارترین فوتبالیست تاریخ شد

 با قهرمانی پی اس جی بر موناکو، تعداد افتخارات دنی آلوزر به 36 رسید تا او از رکورد کنی دالگلیش و رایان گیگز پیشی بگیرد. دالگلیش با پیراهن سلتیک و لیورپول و گیگز نیز با پیراهن یونایتد، 35 جام به دست آورده بودند ولی حالا دنی آلوز با 36 جام، پرافتخارترین فوتبالیست تاریخ است.

 دنی آلوز

مهمترین افتخارات دنی آلوز

او با پیراهن پی اس جی 2، با پیراهن باهیا یک، با پیراهن برزیل 3، با پیراهن یووه 2، با پیراهن سویا 5 و با پیراهن بارسا نیز 23 جام به دست آورده است.

7 قهرمانی لیگ، 3 لیگ قهرمانان و دو جام یوفا از مهمترین افتخارات آلوز در سطح باشگاهی هستند. او با پیراهن برزیل یک بار نیز فاتح کوپا آمریکا شده است.

دنی آلوز جام جهانی روسیه 2018 را از دست داد

دنی آلوز جام جهانی روسیه 2018 را از دست داد
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از ورزش سه/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف