نمناک سرگرمیگوناگون گیر کردن سر پسر بچه 5 ساله در دهان سگ + عکس
دهان سگ ، گیر کردن سر بچه
پسربچه ای که برای بازی کردند به بیرون از خانه رفته بود، طی اتفاقی عجیب سرش در دهان سگ گیر کرد.

گیر کردن سر پسر بچه 5 ساله در دهان سگ

روز گذشته،پسری 5 ساله به نام "مکنزی" به بیرون از خانه برای بازی کردن می رود که اتفاق باور نکردنی و بسیار دردناکی برای او رخ می دهد.جزئیات کامل این اتفاق را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
مادر مکنزی مدتی بعد از بیرون ماندن پسرش،برای اطلاع از او به بیرون از خانه می رود که ناگهان مشاهده می کند که سر فرزندش در داخل دهان سگ می باشد.پس از مشاهده این صحنه،مادر و خواهر مکنزی فورا برای خارج کردن سر او از داخل دهان سگ می دوند و اما متاسفانه نحوه نجات دادن آنها کمی اشتباه بود.چرا که آنها بجای فراری دادن سگ،شروع به کشیدن سر مکنزی از داخل دهان سگ می کنند و این کار آنها باعث جراحت و زخمی عمیق در سر مکنزی می شود.
 
گاز گرفتن سگ

بچه ای که سرش در دهان سگ گیر کرد

طبق گفته مادر و خواهر مکنزی زمانیکه برای خارج کردن سر مکنزی از دهان سگ به سمت او می دوند،سگ فک هایش را قفل می کند و آن هم به نحوی که فشار زیادی بر روی جمجمه او وارد می شد.بعد از خارج کردن سر مکنزی از داخل دهان سگ،او را فورا برای درمان به بیمارستان منتقل می کنند و پزشک نیز ابتدا با پاک کردن جای زخم عمیق شروع به درمان مکنزی می کند و سپس با بخیه زدن آنرا کاملا درمان کند.
اما با این وجود اگر خانواده مکنزی به او کمک نمی کردند،طبق گفته پزشک متخصص بیمارستان،ممکن بود مکنزی کاملا گوش خود را از دست می داد.مکنزی نیز با این اتفاق بسیار دردناک در شوک می باشد و طبق گفته خانواده اش،این اتفاق تاثیر منفی بر روی ذهن او گذاشته است.
 
داخل دهان سگ

گیر کردن سر بچه در دهان سگ

حمله وحشیانه سگ به پسربچه 5 ساله

گیر کردن سر پسر بچه 5 ساله در دهان سگ + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف