نمناک سرگرمیدیدنی ها زوج جوان معتاد بچه دار شدن! + تصاویر
زوج جوان ، بچه دار شدن
ماندی و شوهرش ناتان یک زوج جوان هستند که به داشتن بچه های زیاد معتاد شده اند.

علاقه عجیب یک زوج جوان به بچه دار شدن

علاقه عجیب و شدید این زوج به بچه دار شدن موجب رسانه ای شدن آنها گردید . این زوج جوان که به بچه دار شدن اعتیاد پیدا کرده اند هر روز بر تعداد اعضای خانواده شان افزوده میشود . این زوج جوان از تولد بچه هایشان خوشحال هستند و به داشتن خانواده پر جمعیت ابراز علاقه میکنند.

زوج جوان پیش تر قول داده بودند هفتمین فرزندشان آخرین فرزندشان باشد اما اینطور نشد."ماندی " و شوهرش "ناتان" زوجی هستند که به داشتن بچه های زیاد معتاد شده اند. آنها به تازگی تولد دوازدهمین فرزند خود را جشن گرفته اند. " ماندی" مادر این خانواده پرجمعیت در این خصوص می گوید:"ناتان" شوهرم عاشق داشتن خانواده بزرگ است.

 زوج جوان

دوازدهمین فرزند زوج جوان هم به دنیا آمد

وی دوست دارد با کسب رضایت من حتی 20 بچه داشته باشیم. واقعا خانواده پرجمعیتی داریم. انجام کارهای خانه بیشتر اوقات تا ساعت 1 یا 2 بامداد طول می کشد. اگر از من بپرسید که آیا به داشتن بچه های زیاد معتاد شده ام، بله فکر می کنم که این نوعی اعتیاد باشد. اما امیدوارم دوازدهمین فرزند ما آخرین فرزند ما باشد، هر چند وقتی صاحب هفتمین بچه شدیم قول داده بودیم که آخرین فرزند ما باشد.

 زوج جوان

 زوج جوان تولد دوازدهمین فرزندشان را جشن گرفتند

 زوج جوان

 دوازده فرزند ماندی و ناتان یک زوج جوان معتاد به فرزندآوری

زوج جوان معتاد بچه دار شدن! + تصاویر

زوج جوان معتاد بچه دار شدن! + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 16
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 14 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف