نمناک فرهنگ و هنرچهره ها دواین جانسون در راس پردرآمدترین های هالیوود !
دواین جانسون ، دواین جانسون بازیگر
دواین جانسون یا راک بازیگر هالیوودی در راس پردرآمدترین چهره های دنیای هنر و فرهنگ قرار گرفت .

دواین جانسون پردرآمدترین بازیگر

در فهرست 100 ثروتمند فوربس دواین جانسون یا «راک» به عنوان پردرآمدترین بازیگر جهان شناخته شد. دواین داگلاس جانسون معروف به دواین جانسون - Dwayne Johnson - ملقب به "راک " زاده 2 مه 1972 در هایورد کالیفرنیا - کشتی گیر حرفه ای ( قهرمان 8 دوره جهان ) و بازیگر آمریکایی هست. نام دواین جانسون به عنوان پردرآمدترین بازیگر هالیوود اعلام شد.

با اعلام این خبر بازیگر مشهور سینمای اکشن ذره ای فرصت را از دست نداد و آن را بلافاصله با هوادارانش در اینترنت به اشتراک گذاشت.

فوربس با انتشار لیست پردرآمدهای سالانه خود اعلام کرد که در فاصله ماه ژوئن پارسال تا امسال (خرداد تا خرداد) جانسون 64.5 میلیون دلار دریافت کرده که او را در ردیف 18 از فهرست 100 نفره فوربس شامل پردرآمدترین چهره های هنریسال قرار داد.

دواین جانسون

دواین جانسون در راس پردرآمدترین چهره های دنیای هنر و فرهنگ

جانسون اعلام کرد از کسب این جایگاه بسیار مفتخر است. او بلافاصله نوشت کسب چنین جایگاهی او را تشویق می کند تا سخت تر و سخت تر کار کند. وی گفت فرد آزمندی نیست، اما با این جایگاه، سطح او تغییر می کند و در عین حال نشان می دهد موفقیت به تنهایی به دست نمی آید. وی افزود:وقتی دورت پر از افراد قوی و درخشان باشد تو می خواهی باز هم جدی تر کار کنی. این قدرتِ کار جمعی است.

البته جای تعجب ندارد که جانسون در راس پردرآمدترین های هالیوودی جای گرفته چون او در 12 ماه اخیر در «سریع و خشمگین 7» بازی کرده، بازیگر «سن آندریاس» و «اطلاعات مرکزی» هم بوده و در فیلم های «موآنا»، «سریع و خشمگین 8»، «دیده بان ساحلی» نیز حضور داشته است. او در کمدی «بالرز» شبکه اچی بی او هم جلوی دوربین رفته است.

دواین جانسون

 دواین جانسون پردرآمدترین بازیگر دنیا شد

در فهرست 100 ثروتمند فوربس، جکی چان با 61 میلیون دلار در رده 22، مت دیمون با 55 میلیون دلار در رتبه 31، تام کروز با 53 میلیون دلار در ردیف 37، جانی دپ با 48 میلیون دلار در ردیف 46، جنیفر لارنس با 46 میلیون دلار در ردیف 49، بن افلک با 43 میلیون دلار در ردیف 58، ون دیزل با 35 میلیون دلار در رتبه 78، رابرت داونی جونیور با 33 میلیون دلار در ریف 86، برد پیت با 31.5 میلون دلار در ریف 94 جای گرفته اند.

100 چهره ای که فوربس از پردرآمدترین چهره های دنیای هنر و فرهنگ ردیف کرده است، در مجموع بیش از 5.1 میلیارد دلار دریافت کرده اند.

دواین جانسون در راس پردرآمدترین های هالیوود !

دواین جانسون در راس پردرآمدترین های هالیوود !
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از خبرگزاری مهر / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف