شوخی با ستارگان
دوربین مخفی از هنرمندان مشهوری چون، فریدون آسرایی، شهرام شکوهی، مرتضی پاشایی، بهنام تشکر، بهاره رهنما و چهره های مشهور دیگر با عنوان شوخی با شما که قبلا شوخی با ستارگان بود به نمایش خانگی می رود.

میثم معراجی تهیه کننده این مجموعه گفت:در سری جدید این دوربین مخفی ها، شوخی ها متنوع تر شده و به سراغ آدم های معروف فوتبال ، موسیقی و سینما رفته ایم ضمن اینکه بخشی از کار را به آدم های کوچه و بازار اختصاص داده ایم.

وی از بهاره رهنما ، بهنام تشکر ، مجید مشیری ، علی انصاریان ، حمید استیلی ، آرش برهانی ، محمد نوازی ، بهنام ابوالقاسم پور ، پایان رافت ، بهروز رهبری فر ، پیام صادقیان ، علیرضا نیکبخت واحدی ، حمید عسگری ، فریدون آسرایی ، شهرام شکوهی ، مهدی یراحی و مرتضی پاشایی به عنوان افرادی نام برد که مقابل دوربین مخفی « شوخی با شما » رفته اند.

چهره های سرشناس در برنامه شوخی با ستارگان

معراجی درباره تبلیغات گسترده ای که برای عرضه این مجموعه در سطح شهر دیده می شود ، اظهار کرد:متاسفانه یکسری از شرکت های رقیب برای آنکه سریال و یا فیلمشان را تبلیغ کننده ناجوانمردانه پوسترهای کارهای دیگر را از بین می برند بنابراین مجبور شدیم این هزینه سنگین را متقبل شویم تا حداقل تبلیغات مان را در بیلبوردها دیده شود.

 

«شوخی با شما» که در چهار قسمت آماده شده است ، از سه شنبه 9 اردیبهشت ماه توسط ویدئو رسانه فیلمسازان عرضه می شود. 

 
شما میتوانید آنونس سری جدید شوخی با ستارگان را در ادامه مشاهده کنید.
  

دوربین مخفی ، سری جدید دوربین مخفی شوخی با شما

3.857
این مطلب مفید بود ؟4314
برگرفته از ایسنا - /م
وبگردی