نمناک سرگرمیگوناگون دوربین مخفی وحشتناک خواننده سرشناس در هواپیما + تصاویر
دوربین مخفی ، دوربین مخفی پاریس همیلتون
به تازگی فایل دوربین مخفی با پاریس هیلتون در سقوط هواپیما در دوبی منتشر شده است که این ویدئو بازتاب گسترده ای در رسانه های جهان پیدا کرده است.
بازدید : 12,146 نفر

پاریس هیلتون بازیگر و خواننده سی و چهار ساله آمریکایی که بارها جلوی دوربین مخفی قرار گرفته است این بار به سبک خاص و از قبل طراحی شده در دوربین مخفی حاضر شد او ماه گذشته در جریان یک تور هوایی بر فراز دوبی، روبروی یک دوربین مخفی قرار گرفت که با یک شوخی وحشتناکی روبرو شد.

پاریس هیلتون بازیگر و خواننده سرشناس امریکایی هم، سوژه یک دوربین مخفی شد. اما این بار، این دوربین مخفی بر فراز آب های خلیج فارس در شهر دوبی امارات متحده عربی، و در داخل یک هواپیمای خصوصی ضبط شد. در این شوخی هوایی عجیب، به پاریس هیلتون و همراهانش گفته شد که هواپیما به دلیل نقص فنی، در حال سقوط کردن است و هواپیما به سرعت با تکان های شدید همراه می شود که باعث وحشت و حتی گریه کردن های مکرر پاریس هیلتون می شود. چند نفر نیز آر درب عقب هواپیما به داخل آب پرت می شوند که سناریو را کاملاً جذاب و واقعی نشان دهد. این برای نخستین بار است که خانم هیلتون جوان، روبروی یک دوربین مخفی، البته از نوع از قبل طراحی شده و بااطلاع، قرار می گیرد.

دوربین مخفی پاریس همیلتون

انتشار فایل ویدئویی شوخی با پاریس هیلتون در سقوط هواپیما در دوبی، بازتاب گسترده ای در رسانه های جهان پیدا کرده است به گونه ای که بیش از 100 پرتال خبری بین المللی، به انعکاس این برنامه دوربین مخفی پرداختند و این فایل، بیش از 2 میلیون بار در چند هفته اخیر در پرتال یوتیوب، مشاهده شد. در این فیلم چند دقیقه ای، پاریس هیلتون با گوشی هوشمند سیکس پلاس را بر روی صندلی یک هواپیمای خصوصی که بر فراز سواحل دوبی به پرواز در آمده است، نشان می دهد که با همراهانش، به تماشای ساحل می پردازند.

دوربین مخفی پاریس همیلتون

اما، در همین لحظه، یک شهروند مصری، که در داخل هواپیما هست به آن ها می گوید که ظاهراً، نقص فنی در هواپیما رخ داده و احتمال سقوط کردن هواپیما زیاد است. در همین حال، هواپیما با تکان های شدیدی مواجه می شود و به سرعت به سمت دریا، تغییر جهت می دهد. این اتفاق، با داد و فریاد و وحشت پاریس هیلتون و همراهش مواجه می شود که فیلم جالبی را برای رسانه ها و مخاطبان این هنرمند، تولید می کند. گریه های مکرر پاریس هیلتون در این فیلم چند دقیقه ای، خیلی ها را متأثر کرد. دیلی میل انگلیس، با انتشار گزارشی از انتشار این مستند عجیب، اظهار داشت، اگر این دوربین مخفی، واقعی بود، می توان ادعا داشت که پاریس هیلتون، یک هنرپیشه توانمند است.

دوربین مخفی پاریس همیلتون

دوربین مخفی وحشتناک خواننده سرشناس در هواپیما + تصاویر

دوربین مخفی وحشتناک خواننده سرشناس در هواپیما + تصاویر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 45
برگرفته از پرشین وی - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 34 11
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف