نمناک سبک زندگیکار و زندگی اجباری شدن گذراندن دوره ی ICDL
دوره ی icdl ، ای سی دی ال
لذا مرکز آموزش مجازی پارس به عنوان اولین و برترین برند آموزش مجازی کشور برگزار کننده دوره های آموزشی مجازی اقدام به برگزاری دوره ی آموزش مجازی ICDL نموده است.

شاید بیان این که آشنایی با رایانه شرط لازم زندگی در دنیای امروزی است کمی اغراق آمیز باشد ولی با نگاهی دقیق به اطراف خود به حقیقت این موضوع پی خواهیم برد و این در حالی است که گستردگی رشته ی کامپیوتر موجب شده روزانه با تغییرات,   توسعه و به روز رسانی زیادی همراه باشد.

 شما در هر سمتی که هستید ودر هررشته ای که تحصیل میکنید نیاز به یادگیری مهارت های رایانه ای دارید تا شما را در یافتن موقعیت های شغلی بهتر سوق دهد.

مهارت های هفتگانه رایانه

ICDL

 

  مبحثی است جامع تا دانش و مهارت لازم را در به کارگیری رایانه در اختیار شما قرار دهد.

با کسب این مهارت شما علاوه بر آشنایی با ساختمان رایانه خود مفاهیم پایه فناوری اطلاعات از جمله ذخیره کردن داده  ,حافظه و... را یاد خواهید گرفت همانطور که میدانید  گذراندن این دوره برای کارکنان دولت و دستگاه های اجرایی لازم الاجرا شده است  چرا که دوره آموزشـیICDL

 

باعث بهبود عملکرد فردی، شغلی و سازمانی کارکنان شـده اسـت. هـمچنـین، نـرم افزارهـایWordو Excelبه عنوان کاربردیترین مهارتها ازنظر کارکنـان انتخـاب شـده اند. از طـرف دیگـربـالا بـردن دانش رایانه ای وبهبودعملکرد کاری بیشترین اهداف کارکنان از گذراندن دوره آموزشی ICDLبوده است.

 

 لذا مرکز آموزش مجازی پارس  به عنوان اولین و برترین برند آموزش مجازی کشور برگزار کننده دوره های آموزشی مجازی اقدام به برگزاری دوره ی آموزش مجازی  ICDLنموده و.علاقه مندان میتوانند با ثبت نام به صورت آنلاین و گذراندن این دوره به صورت غیر حضوری و مجازی وارسال مقاله پایانی گواهینامه ی معتبر ICDLرا دریافت نمایید

3گام تا دریافت مدرک معتبر مهارتهای هفتگانه کامپیوتر ICDL

گام اول :ثبت نام به صورت آنلاین از طریق وب سایت مرکز به نشانی  www.elp.ir

گام دوم:دریافت بسته آموزشی ICDL  و دسترسی به محتوای آموزش ICDL  به صورت آنلاین

گام سوم:ارسال مقاله پایان دوره (به عنوان آزمون) و دریافت مدرک معتبر ICDL

هم اکنون برای دریافت یک مشاوره رایگان کلمه "ICDL" را به 30006016 ارسال نمایید

اطلاعات بیشتر:

www.elp.ir

دانلود اپلیکیشن رایگان  ICDL

تلفن های مرکز:8 الی 95022444-031

شماره تماس پیشتیبانی 24ساعته مرکز :
09130001866

09195757100

09195757200

09195757300

09197800188

اجباری شدن گذراندن دوره ی ICDL

اجباری شدن گذراندن دوره ی ICDL
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
منبع : نمناک - /م
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف