دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارسیاست نتایج شمارش آرای انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی+ جدول
مجلس ، انتخابات مجلس دهم
پس از برگزاری دومین مرحله انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نهایی شدن شمارش آرا در حوزه های باقی مانده، ترکیب نهایی مجلس دهم مشخص شد.
تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1395
بازدید : 2,887 نفر

شمارش آرای دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی

با شمارش آرای مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، تکلیف 68 کرسی باقی مانده نیز مشخص و ترکیب مجلس دهم کامل شد.

یکی موضوعات قابل توجه پس از مشخص شدن 289 نماینده (یکی از نمایندگان اصفهان در میاندوره ای انتخاب خواهد شد) اهمیت دارد، گرایش نمایندگان منتخب است.

در گزارش زیر ضمن معرفی نمایندگان منتخب در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به تفکیک استان و مرحله انتخابی، گرایش هر نماینده نیز معرفی خواهد شد.

گرایش های ذکر شده در جدول زیر، بر اساس موضع گیری ها، سخنرانی و عملکرد سیاسی منتخبان بیان شده است؛ در این میان حضور نمایندگان منتخب در لیست های جریانات مختلف به دلیل برخی اقدامات سیاسی به عنوان آخرین معیار برای تشخیص گرایش منتخبان در نظر گرفته شده است.

در بررسی های صورت گرفته، اصولگرایان 126کرسی، اصلاح طلبان 112 کرسی، مستقلین 42 کرسی و اعتدال گرایان نیز 9 کرسی را در انتخابات مجلس دهم از آن خود کردند.

در ادامه جدول نمایندگان منتخب دهمین دوره مجلس شورای اسلامی را به تفکیک حوزه انتخابیه و گرایش مشاهده می کنید:

 

آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیهنماینده منتخبگرایش سیاسیمرحله اول/ دوم
ورزقانرضا علیزادهاصولگرااول
ملکانسلمان خدادایاصولگرااول
هشترود و چاراویماقسید حمزه امینیمستقلاول
تبریز، اسکو و آذرشهرمسعود پزشکیاناصلاح طلباول
احمد علیرضا بیگیاصولگرااول
محمد حسین فرهنگیاصولگرادوم
علیرضا منادیمستقلدوم
شهاب الدین بی مقداراصلاح طلبدوم
زهرا ساعیاعتدالدوم
سراب و مهربانیوسف داوودیمستقلدوم
بنابضیاالله اعزازیاصولگرااول
بستان آبادمحمد وحدتی هلانمستقلاول
مرند و جلفامحمد حسن نژاداصولگرادوم
مراغه و عجب شیرمحمد علی حسین زادهاصولگرادوم
میانهفردین فرمنداصلاح طلباول
یعقوب شیویاریاصولگرااول
کلیبر و هوراندقلی الله قلی زادهاصولگرااول
اهر و هریسبیت الله عبداللهیاصلاح طلبدوم
شبسترمعصومه آقاپور علیشاهیاصلاح طلبدوم

 

آذربایجان غربی
حوزه انتخابیهنماینده منتخبگرایش سیاسیمرحله اول / دوم
ارومیهنادر قاضی پوراصولگرااول
روح الله حضرت پورمستقلدوم
سید هادی بهادریاصلاح طلبدوم
بوکانمحمد قسیم عثمانیمستقلاول
مهابادجلال محمود زادهاصلاح طلباول
خویسید تقی کبیریاصولگرااول
ماکو و چالدرانعین الله شریف پوراصلاح طلباول
نقده و اشنویهعبدالکریم حسین زادهاصلاح طلبدوم
میاندوآب، تکاب و شاهین دژجهانبخش محبی نیااصولگرادوم
همایون هاشمیاصلاح طلبدوم
سلماسشهروز برزگر کاشانیاصلاح طلبدوم
پیرانشهر و سردشترسول خضریمستقلاول

 

اردبیل
حوزه انتخابیهنماینده منتخبگرایش سیاسیمرحله اول/ دوم
اردبیل نمین، سرعین و نیرمحمد فیضی زنگیراصلاح طلبدوم
رضا کریمیاصلاح طلباول
صدیف بدریاصولگرااول
پارس آباد، بیله سوارشکور پورحسین شقلاناصلاح طلبدوم
خلخال و کوثربشیر خالقیاصولگرااول
مشکین شهرولی ملکیاصلاح طلباول
گرمیسید حمید میرزادهاصلاح طلباول

 

ایلام
حوزه انتخابیهنماینده منتخبگرایش سیاسیمرحله اول/ دوم
ایلام، ایوان، مهران، سیروان و چرداولسلام امینیمستقلدوم
جلال میرزاییاصلاح طلبدوم
دهلران، ابدانان و دره شهرشادمهر کاظم زادهاصولگرااول

 

اصفهان
حوزه انتخابیهنماینده منتخبگرایش سیاسیمرحله اول/ دوم
اصفهانحمیدرضا فولادگراصولگرااول
ناهید تاج الدیناصلاح طلباول
حیدرعلی عابدیاصلاح طلباول
احمد سالکاصولگرااول
تکلیف منتخب پنجم اصفهان در میان دوره ای مشخص خواهد شد
کاشان، آران، بیدگلسید جواد ساداتی نژاداصولگرااول
خوانسار وگلپایگانعلی بختیاراصلاح طلباول
قمصر و نطنزمرتضی صفاریاصولگرااول
شاهین شهر، برخوار و میمهحسین علی حاجی دلیگانیاصولگرااول
نجف آباد، تیران و کرونابوالفضل ابوترابیاصولگرااول
نائینعباسعلی پوربافرانیمستقلاول
اردستان

سیدصادق طباطبایی نژاد

اصولگرااول
شهرضاسمیه محمودیمستقلدوم
فلاورجانسیدناصرموسوی لارگانیاصولگرااول
مبارکهزهرا سعیدی مبارکهمستقلاول
چادگان، فریدون شهر و فریدناکبر ترکیاصولگرااول
لنجانمحسن کوهکناصولگرااول
سمیرماصغر سلیمیاصولگرادوم
خمینی شهرسیدمحمدجواد ابطحیاصولگرااول

 

البرز
حوزه انتخابیهنماینده منتخبگرایش سیاسیمرحله اول/ دوم
کرجعزیز اکبریاناصولگرااول
محمد جواد کولیونداصولگرااول
ساوجبلاغمحمود بهمنیاصولگرااول

 

بوشهر
حوزه انتخابیهنماینده منتخبگرایش سیاسیمرحله اول/ دوم
بوشهر، گناوه و دیلمعبدالحمید خدریاصلاح طلباول
دشتی و تنگستانسید کمال الدین شهریاریاصولگرااول
کنگان، دیر و جمسکینه الماسیمستقلاول
دشتستانمحمدباقر سعادتاصلاح طلباول

 

تهران
حوزه انتخابیهنماینده منتخبگرایش سیاسیمرحله اول/ دوم
دماوند و فیروزکوهقاسم میرزایی نیکواصلاح طلبدوم
شهریارمحمد محمودی شاه نشیناصلاح طلبدوم
رباط کریمحسن نوروزیاصولگرادوم
ورامین و پیشواسید حسین نقویاصولگرااول
پاکدشتمحمد قمیاصلاح طلباول
تهران، ری، شمیرانات و پردیسمحمد رضا عارفاصلاح طلباول
علی مطهریاعتدالاول
علیرضا محجوباصلاح طلباول
سهیلا جلودارزادهاصلاح طلباول
الیاس حضرتیاصلاح طلباول
کاظم جلالیاعتدالاول
محمدرضا بادامچیاصلاح طلباول
فریده اولاد قباداصلاح طلباول
مصطفی کواکبیاناصلاح طلباول
سیده فاطمه حسینیاصلاح طلباول
پروانه سلحشوریاصلاح طلباول
ابوالفضل سروشاصلاح طلباول
علی نوبخت حقیقیاصلاح طلباول
غلامرضا حیدریاصلاح طلباول
مهدی شیخاصلاح طلباول
فاطمه سعیدیاصلاح طلباول
محمود صادقیاصلاح طلباول
محمد علی وکیلیاصلاح طلباول
بهروز نعمتیاعتدالاول
پروانه مافیاصلاح طلباول
فاطمه ذوالقدراصلاح طلباول
محمد جواد فتحیاصلاح طلباول
داود محمدیاصلاح طلباول
سید فرید موسویاصلاح طلباول
محمدرضا نجفیاصلاح طلباول
طیبه سیاوشی شاه عنایتیاصلاح طلباول
محسن علیجانی زمانیاصلاح طلباول
احمدمازنیاصلاح طلباول
علیرضا رحیمیاصلاح طلباول
عبدالرضا هاشم زائیاصلاح طلباول

 

چهارمحال بختیاری
حوزه انتخابیهنماینده منتخبگرایش سیاسیمرحله اول/ دوم
شهرکرداردشیر نوریاناصلاح طلباول
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیارعلی کاظمی باباحیدریاصلاح طلبدوم
بروجنخدیجه ربیعی فرادنبهمستقلدوم
لردگانمحمد خالد سردشتیاصلاح طلباول

 

خراسان جنوبی
حوزه انتخابیهنماینده منتخبگرایش سیاسیمرحله اول / دوم
بیرجند و درمیانسید محمد باقر عبادیاصولگرااول
قائناتفرهاد فلاحتیاصولگرااول
نهبندان و سربیشهنظر افضلیاصولگرااول
فردوس، طبس، سراوان و بشرویهمحمدرضا امیر حسنخانیاصولگرااول

 

خراسان رضوی
حوزه انتخابیهنماینده منتخبگرایش سیاسیمرحله اول / دوم
چناران و طرقبهمحمد دهقاناصولگرااول
مشهد و کلاتامیرحسین قاضی زاده هاشمیاصولگرااول
حسین حسین زاده بحرینیاصولگرااول
نصرالله پژمانفراصولگرااول
جواد کریمی قدوسیاصولگرااول
رضا شیروان خراسانیاصولگرااول
گنابادحمید بناییمستقلاول
تربت حیدریهسعید باستانیاصولگرادوم
درگزعبدالله حاتمیاناصلاح طلباول
کاشمر، بردسکن و خلیل آبادبهروز بنیادیاصلاح طلباول
نیشابورحمید گرمابیاصلاح طلباول
هاجر چنارانیاصولگرااول
خواف و رشتخوارمحمود نگهبان سلامیاصلاح طلباول
فریمان و سرخسسید احسان قاضی زاده هاشمیاصولگرااول
سبزوار، جغتای، جوین و خوشابحسین مقصودیاصولگرااول
رمضانعلی سبحانی فراصلاح طلباول
قوچان و فاروجهادی شوشتریاصلاح طلباول
تربت جام و تایبادجلیل رحیمی جهان آبادیاصلاح طلباول

 

خراسان شمالی
حوزه انتخابیهنماینده منتخبگرایش سیاسیمرحله اول / دوم
بجنوردعلی اکبریاصلاح طلباول
علی قربانیاصلاح طلباول
شیروانعبدالرضا عزیزیاصولگرااول
اسفراینهادی قوامیاصولگرااول

 

خوزستان
حوزه انتخابیهنماینده منتخبگرایش سیاسیمرحله اول/ دوم
اهواز، باوی، حمیدیه،کارونعلی ساریاصلاح طلبدوم
جواد کاظم نسباصلاح طلبدوم
همایون یوسفیاعتدالدوم
ماهشهر و امیدیهعلی گلمرادیمستقلدوم
شوشسید رازی نوریاصولگرااول
اندیمشکفریدون حسنونداصولگرااول
شوشتر و گتوندسهراب گیلانیاصولگرااول
مسجد سلیمان، لالی و هفتگل و اندیکاعلی عسگر ظاهری عبدونداصولگرادوم
دزفولعباس پاپی زادهاصولگرااول
رامهرمزاقبال محمدیاناصولگرااول
خرمشهرعبدالله سامریاصولگرااول
شادگانمجید ناصری نژاداصولگرااول
دشت آزادگان و هویزهقاسم ساعدیاصولگرااول
آبادانعامر کعبیاصولگرااول
جلیل مختارمستقلاول
غلامرضا شرفیاصولگرادوم
ایذه و باغملکهدایت الله خادمیاصولگرادوم
بهبهانحبیب الله کشت زراصولگرادوم

 

زنجان
حوزه انتخابیهنماینده منتخبگرایش سیاسیمرحله اول/ دوم
زنجان و طارمفریدون احمدیاصولگرادوم
علی وقفچیاصولگرادوم
ابهر و خرم درهمحمد عزیزیاصولگرادوم
خدابندهاحمد بیگدلیاصلاح طلبدوم
ماهنشان و ایجرودسید مرتضی خاتمیمستقلاول

 

سمنان
حوزه انتخابیهنماینده منتخبگرایش سیاسیمرحله اول/ دوم
سمنان و مهدی شهراحمد همتیاصلاح طلباول
شاهرودسیدحسن حسینی شاهرودیاصولگرااول
دامغانابوالفضل حسن بیگیاصولگرااول
گرمسار و آرادانغلامرضا کاتباصولگرااول

 

سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیهنماینده منتخبگرایش سیاسیمرحله اول/ دوم
زاهدانعلیم یارمحمدیاصلاح طلباول
حسینعلی شهریاریاصولگرااول
خاش، نصرت آباد، میرجاوه و کوریمعلی کرداصولگرااول
سراوانمحمد باسط درازه یارمستقلاول
زابلحبیب الله دهمردهاصولگرااول
احمد علی کیخاهاصلاح طلباول
چابهار، نیک شهر و کنارکعبدالغفور ایران نژاداصولگرااول
ایرانشهر و سربازمحمدنعیم امینی فردمستقلاول

 

فارس
حوزه انتخابیهنماینده منتخبگرایش سیاسیمرحله اول / دوم
نیریز و استهباناصغر مسعودیمستقلدوم
شیرازبهرام پارساییاصلاح طلباول
فرج الله رجبیاصلاح طلباول
مسعود رضاییاصلاح طلباول
علی اکبریاصلاح طلبدوم
لامرد و مهرسید محسن علویاعتدالاول
داراب و زرین دشترضا انصاریاصلاح طلبدوم
خرامه، سروستان و کواردایوش اسمعیلیاصولگرااول
پارسارگاد، ارسنجان و مرودشتمحمد مهدی برومندیاصولگرااول
آباده، بوانات و خرم بیدرحیم زارعمستقلاول
لارستان، خنج و گراشجمشید جعفرپوراصولگرااول
جهرممحمدرضا رضایی کوچیاصولگرااول
اقلیدسید حسین افضلیاصلاح طلباول
سپیدانسید علا الدین خادممستقلاول
نورآباد و ممسنیمسعود گودرزیاصلاح طلبدوم
کازرونحسین رضازادهمستقلاول
فسامحمد جواد جمالیاصولگرااول
فیروز آباد، پیر، کارزینکوروش کرم پور حقیقیاعتدالاول

 

قزوین
حوزه انتخابیهنماینده منتخبگرایش سیاسیمرحله اول/ دوم
قزوین و آبیکسید حمیده زرآبادیاصلاح طلباول
داود محمدیاصولگرااول
تاکستانبهمن طاهرخانیاصلاح طلباول
بوئین زهراروح الله باباییاصلاح طلباول

 

قم
حوزه انتخابیهنماینده منتخبگرایش سیاسیمرحله اول/ دوم
قماحمد امیرآبادیاصولگرااول
علی لاریجانیاصولگرااول
مجتبی ذوالنوریاصولگرااول

 

کردستان
حوزه انتخابیهنماینده منتخبگرایش سیاسیمرحله اول/ دوم
بیجارحمدالله کریمیمستقلاول
مریوان و سروآبادمنصور مرادیمستقلدوم
سقز و بانهمحسن بیگلریمستقلاول
قروه و دهگلانعلی محمد مرادیمستقلاول
سنندج، دیواندره و کامیارانسید مهدی فرشاداناصلاح طلباول
سید احسن علویمستقلدوم

 

کرمان
حوزه انتخابیهنماینده منتخبگرایش سیاسیمرحله اول / دوم
کرمان و راورمحمدرضا پور ابراهیمیاصولگرااول
محمد مهدی زاهدیاصولگرااول
بم، ریگان، فهرج و نرماشیرحبیب الله نیک زاده پناهاصلاح طلباول
کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه گنجاحمد حمزهاصلاح طلباول
جیرفت و عنبرآبادیحیی کمال پوراصولگرااول
بافت، راور، ارزوئیهعلی بختیاریاصلاح طلباول
سیرجان و بردسیرشهباز حسن پور بیگلریاصولگرااول
شهربابکعلی اسدی کرماصلاح طلباول
رفسنجان و اناراحمد انارکی محمدیاصلاح طلباول
زرند و کوهبنانحسین امیری خامکانیاعتدالاول

 

کرمانشاه
حوزه انتخابیهنماینده منتخبگرایش سیاسیمرحله اول / دوم
اسلام آباد غربحشمت الله فلاحت پیشهاصولگرااول
کنگاور، صحنه، هرسینحسن سلیمانیاصولگرااول
سنقر، کلیاییسید جواد حسینی کیااصولگرادوم
قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلان غربفرهاد تجریاصولگرااول
پاوه، جوانرود و ثلاث باباجانیشهاب نادریاصولگرااول
کرمانشاهعبدالرضا مصریاصولگرااول
سیدقاسم جاسمیاصولگرااول
احمد صفریاعتدالدوم

 

کهکیلویه و بویر احمد
حوزه انتخابیهنماینده منتخبگرایش سیاسیمرحله اول/ دوم
بویر احمد دناغلام محمد زارعیمستقلاول
کهکیلویه و بهمئیعدل هاشمی پوراصولگرااول
گچسارانغلامرضا تاج گردوناصلاح طلباول

 

گلستان
حوزه انتخابیهنماینده منتخبگرایش سیاسیمرحله اول/ دوم
علی آباد کتولاسدالله قره خانیمستقلاول
گنبد کاووسقرجه طیاراصلاح طلباول
رامیان و آزادشهرعلیرضا ابراهیمیاصولگرااول
کردکوی، بندرترکمن و بندرگزرامین نورقلی پوراصلاح طلبدوم
مینودشت و کلالهشهرام کوسه غراویمستقلدوم
گرگان و آق قلانورمحمد تربتی نژاداصلاح طلبدوم
نبی هزارجریبیاصلاح طلبدوم

 

گیلان
حوزه انتخابیهنماینده منتخبگرایش سیاسیمرحله اول/ دوم
آستاراولی داداشیاصولگرااول
فومنمحمد مهدی افتخاریاصلاح طلباول
لنگرودمهرداد لاهوتیاصولگرااول
تالش، رضوانشهر و ماسالمحمود شکریاصولگرااول
لاهیجان و سیاهکلذبیح نیکفراصولگرااول
صومعه سراسید کاظم دلخوشمستقلاول
بندر انزلیحسن خسته بنداصولگرااول
رودسر و املشاسدالله عباسیاصولگرااول
آستانه اشرفیهمحمد حسین قربانیاصولگرااول
رودبارمنوچهر جمالی سوسفیاصلاح طلبدوم
رشتغلامعلی جعفرزاده ایمن آبادیاعتدالاول
جبار کوچکی نژاداصولگرادوم
محمد صادق حسنی جوریابیاصلاح طلبدوم

 

لرستان
حوزه انتخابیهنماینده منتخبگرایش سیاسیمرحله اول / دوم
خرم آبادمحمدرضا ملکشاهی راداصولگرادوم
صیدمحمد بیرانوندیاصلاح طلبدوم
سلسه و دلفانعلی رستمیاناصولگرااول
درود و ازنامجید کیان پورمستقلدوم
الیگودرزمحمد خدابخشیاصولگرااول
پلدخترحمید کاظمیاصولگرااول
کوهدشتالهیار ملکشاهیمستقلاول
بروجردعلاالدین بروجردیاصولگرادوم
عباس گودرزیاصولگرادوم

 

مازندران
حوزه انتخابیهنماینده منتخبگرایش سیاسیمرحله اول / دوم
بابلعلی نجفیاصلاح طلباول
حسین نیازآذریمستقلدوم
ساریعلی اصغر یوسف نژاداصلاح طلباول
محمد دامادیاصلاح طلباول
نوشهر و چالوسقاسم احمدی لاشکیاصولگرااول
نکا، بهشهر و گلوگاهعلی محمد شاعریاصولگرااول
آمل و لاریجانعزت الله یوسفیان ملااصولگرااول
بابلسر و فریدون کنارولی الله نانواکناریاصولگرااول
نور و محمود آبادعلی اسماعیلیاصلاح طلباول
قائم شهر، سوادکوه و جویبارسیدعلی ادیانی راداصولگرادوم
عبدالله رضیاناصلاح طلباول
رامسر و تنکابنشمس الله شریعت نژاداصلاح طلباول

 

مرکزی
حوزه انتخابیهنماینده منتخبگرایش سیاسیمرحله اول / دوم
اراک، کمیجان و خندابعلی اکبر کریمیاصولگرااول
سیدمهدی مقدسیاصلاح طلبدوم
شازندعلی ابراهیمیاصلاح طلبدوم
دلیجان و محلاتعلیرضا سلیمیاصولگرااول
ساوه و زرندیهمحمدرضا منصوریاصلاح طلبدوم
خمینمحمد ابراهیم رضاییاصولگرااول
تفرش، آشتیان، فراهانمحمد حسینیاصلاح طلباول

 

هرمزگان
حوزه انتخابیهنماینده منتخبگرایش سیاسیمرحله اول / دوم
میناب، جاسک و سیریکسیدمصطفی ذوالقدراصلاح طلباول
بندرعباس، هرمز، قشم و ابوموسیحسین هاشمی تختی نژاداصولگرااول
احمد مرادیاصولگرااول
محمدعاشوری تازیانیاصولگرااول
بندر لنگه، بستک و پارسانخالد زمزم نژاداصلاح طلبدوم

 

همدان
حوزه انتخابیهنماینده منتخبگرایش سیاسیمرحله اول/ دوم
رزنحسن لطفیاصلاح طلبدوم
اسدآباداکبر رنجبرزادهاصولگرااول
نهاوندحسن بهرام نیااصولگرااول
بهار و کبودر آهنگمحمد علی پورمختاراصولگرااول
تویسرکانمحمد مهدی مفتحاصولگرااول
ملایراحد آزادی خواهاصولگرادوم
محمد کاظمیاصلاح طلباول
همدان و فامنینحمیدرضا حاجی باباییاصولگرااول
امیر خجستهاصولگرااول

 

یزد
حوزه انتخابیهنماینده منتخبگرایش سیاسیمرحله اول/ دوم
یزد، اشکذر و ندوشنسیدابوالفضل موسوی بیوکیاصلاح طلباول
اردکانمحمد رضا تابشاصلاح طلباول
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتممحمدرضا صباغیانمستقلدوم
تفت و میبدکمال دهقانی فیروز آبادیاصلاح طلباول

 

اقلیت های دینی
حوزه انتخابیهنماینده منتخبگرایش سیاسیمرحله اول / دوم
زرتشتیاناسفندیار اختیاریمستقلاول
کلیمیانسیامک مره صدقمستقلاول
ارامنه شمالکارن خانلریمستقلاول
آشورییوناتن بت کلیامستقلاول
ارامنه جنوبژرژیک آبرامیانمستقلاول
 

نتایج شمارش آرای انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی+ جدول

برگرفته از فارس - /م
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف