نمناک سرگرمیدیدنی ها دور زدن شگفت انگیز تریلی با بار 60 متری سرپیچ + فیلم
دور زدن تریلی ، راننده حرفه ای تریلی
خودروی سنگین که یک بال توربین بادی به طول 60 متر را حمل می کرد در امتداد جاده به یک پیچ تند در ارتفاع بلند می رسد ، مهارت و دقت راننده هنگام دور زدن تریلی در این شرایط جساس دیدنی است.

دور زدن تریلی حامل بال توربین بادی

ویدئوی دور زدن شگفت انگیز تریلی حامل باری به طول 200 پا (60متر) ثابت می کند که دقت و صبر در انجام کار غیرممکن را ممکن می سازد.

Lorry With 200-FOOT Wind Turbine Manages To Take A Remarkable Sharp Right Turn

دور زدن تریلی

دور زدن تریلی

محسابه دقیق راننده و همراهانش برای عبور از پیچ نسبتا تند و جاده ای با عرض نه چندان زیاد تلاش دیدنی رقم زد ، حمل بال توربین بادی 60 متری از جاده ای با شرایط نامناسب با موفقیت انجام شد. در یک جاده ای با ارتفاع بالا که یک تیغه توربین 200 پا است. مهارت فوق العاده ای است که به لطف صبر، اندازه گیری دقیق و چرخ های عقب که از طریق کابین به صورت الکترونیکی هدایت می شود، کشیده شده است. 

حین حرکت آرام تریلی کارگر دیگری راننده را هدایت و کنترل میکند تامطمئن شود که تریلر می تواند ریل ها را در کنار پل رد کند. کارگر دیگری در عقب تریلری می بینید که با بی سیم وضعیت را به راننده اعلام می کند.

فیلم جالب دور زدن تریلی با بار 200 فوتی رس پیچ

 

دور زدن شگفت انگیز تریلی با بار 60 متری سرپیچ + فیلم

دور زدن شگفت انگیز تریلی با بار 60 متری سرپیچ + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
منبع : بخش وبگردی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف