نمناک اخبارحوادث دوئل مرگبار دو پسر در جنت آباد برای دوستی با دختر
دادگاه کیفری ، جنایت
پرونده دوئل مرگبار دو پسر جوان در بازار جنت آباد برای دوستی با یک دختر، با صدور کیفرخواست برای محاکمه روی میزقضات دادگاه جنایی تهران قرار گرفت.
تاریخ انتشار : 5 اسفند 1394
بازدید : 6,959 نفر

قتل به خاطر دوستی با دختر

رسیدگی به این پرونده از 14 مرداد امسال و به دنبال اعلام درگیری مرگبار دو پسر در بازار جنت آباد آغاز شد. با حضور ماموران در محل، آن ها با جسد غرق در خون پسر 25ساله ای به نام نادر روبه رو شدند.

 

یکی از شاهدان ماجرا درباره علت قتل پسر جوان گفت:مقتول و دوستش مهرداد در بازار جنت آباد غرفه فروش روسری و لوازم تزئینی دارند. ساعتی قبل مهرداد به غرفه دوستش آمد و با هم درگیر شدند. برای بررسی موضوع به سمت غرفه آن ها رفتم که مهرداد همان لحظه با چاقو ضربه ای به قلب نادر زد و با تهدید شاهدان ماجرا فرار کرد.

 

با شناسایی هویت فاتل، او یک هفته بعد در مخفیگاهش در غرب تهران شناسایی و دستگیر شد.

 

با انتقال متهم به دادسرای امور جنایی، پسر 27 ساله با اعتراف به قتل گفت:من و مقتول با هم دوست بودیم. دختر مورد علاقه ام به نام مینا در غرفه من کار می کرد. بعد از مدتی دختر جوان با من قهر کرد و متوجه شدم به غرفه دوستم رفت و آمد دارد. مقتول همیشه از من بد می گفت و همین حرف ها باعث شده بود دختر جوان با من قهر کند. روز حادثه با مینا تماس گرفتم که او گفت در غرفه نادر است. عصبانی شدم و به سمت غرفه نادر رفتم. فکر می کردم او قصد دارد با دختر مورد علاقه من دوست شود. وقتی علت رفتارهای دوستم را پرسیدم، بین ما درگیری شد. با چاقویی که همراهم بود ضربه ای به او زدم و فرار کردم.

 

با اعترافات پسر قاتل به جنایت عشقی، او صحنه قتل را بازسازی کرد.

 

قاضی ایلخانی، بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی پس از تکمیل تحقیقات برای پسر 27 ساله قرار جلب به دادرسی صادر کرد. در ادامه نیز با صدور کیفرخواست پرونده برای محاکمه به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

 

 

 

دوئل مرگبار دو پسر در جنت آباد برای دوستی با دختر

دوئل مرگبار دو پسر در جنت آباد برای دوستی با دختر
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 28
برگرفته از جام‌جم آنلاین - /l
این مطلب مفید بود ؟ 23 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف