دوستی با هزارپا غولپیکر
آقای نیل چنگ لی 26 ساله تایوانی، جزء یکی از افرادی می باشد که توانسته است با حیوانی بسیار عجیب رابطه دوستی جالبی پیدا کند.

دوستی عجیب مرد جوان تایوانی با هزارپای غولپیکر

حیوانات همانند ما انسان ها در کره زمین دارای حق مالکیت زندگی هستند و از این رو نباید به حریم حیوانات تعرض نمود و به آنها استرس ناشی از به خطر افتادن جان آنها و اعضای خانواده شان را بدهیم که نتیجه اش آسیب رساندن به انسان ها خواهد بود. از این رو متاسفانه سالانه شاهد از بین رفتن حریم خصوصی حیوانات در سرتاسر کره زمین هستیم که توسط تعدادی افراد سودجو صورت می پذیرد تا بتوانند سرمایه و ثروتی نامحدود در طی از بین بردن حیوانات فراهم سازند.

در این میان افرادی نیز هستند که علاقمند به حیوانات و حقوق آنها هستند و حتی آنها توانسته اند با حیواناتی مختلف رابطه دوستی برقرار کنند که شاید به هیچ وجه چنین رابطه دوستاه را نتوانیم در ذهن خود بگنجانیم! برای مثال اخیرا ویدیویی جالب از مرد جوانی در تایوان به شدت در صفحات مجازی منتشر شد که توانست با بازدید و نظرات متفاوتی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

آقای نیل چنگ لی 26 ساله از تایوان که در زمینه زیست شناسی در حال تحصیل است، اخیرا ویدیویی جالب را به اشتراک گذاشت که تصور آن برای هر یک از ما کاری اشتباه و غیر قابل باور باشد! وی از هزارپایی غول پیکر و سمی نگهداری می کند که سم این هزارپا می تواند برای از پای در آوردن موجوداتی تا 15 برابر خود کافی باشد. با این حال این اقدام وی با بازدید فراوانی روبرو گشت و اغلب کاربران این اقدام را بسیار وحشتناک دانستند!

ویدیو دوستی عجیب مرد جوان تایوانی با هزارپای غولپیکر ؛

دوستی عجیب مرد جوان تایوانی با هزارپای غول پیکر + فیلم

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی