نمناک سرگرمیگوناگون دوقلوهای از لگن به هم چسبیده یک پا + تصاویر
دوقلوهای چسبیده ، عکس های دوقلوهای بهم چسبیده
یکی از نادرترین نوع دوقلوهای چسبیده به هم خواهران 7 ساله تایلندی هستند که از ناحیه لگن اشتراک عضوی دارند. هر کدام از این دختران تنها یک پا برای حرکت دارد.

زندگی دوقلوهای چسبیده به هم از لگن

بسیاری از خواهران دوقلو اشتراکات زیادی دارند. انها مثل هم لباس می پوشند و لحن و صدای مشابه دارند اما دوقلوهای به هم چسبیده داستان ما کمی بیشتر از دوقلوهای دیگر با یکدیگر اشتراک دارند." پین " و " پان" خواهران دوقلوی 7 ساله ای هستند که از لگن به هم چسبیده اند. اشتراک عضو این دو خواهر از قسمت کمر و انتهای لگن است که همین دلیل مشترک شدن 2 پای آنهاست.

دوقلوهای به هم چسبیده

عکس دوقلوهای به هم چسبیده از لگن و کمر

خواهران دوقلوی تایلندی هر کدام با اعضای مجزا و سالم در نیمه ی بالایی بدنشان متولد شدند اما چسبیدگی لگن آنها ساختار بدنی انها را به گونه ای تغییر داده است که هرکدام از آنها یک پا دارند .پین یک پا را کنترل می کند و پان هم مدیریت حرکتی پای دیگر را برعهده دارد. جفت شدگی لگن آنها موجب شده تا تلاش برای هماهنگ راه رفتن و انجام فعالیت های دیگر برایشان به مرور زمان طبیعی شود. این دوخواهر با انگیزه چند سالی است که خودشان کارهای شخصی شان را انجام می دهند. لباس پوشیدن ، راه رفتن ، بازی و فعالیت های دیگر که همگی به صورت مشترک انجام می شود.این مورد تولد دوقلوهای به هم چسبیده یکی از نادرترین موردها در دنیاست و تقریبا یک در 2.5 میلیون تولد رخ می دهد.

تصاویر خواهران دوقلوی به هم چسبیده از کمر

دوقلوهای به هم چسبیده

دوقلوهای چسبیده به هم تایلندی

دوقلوی های به هم چسبیده

خواهران دوقلوی به هم چسبیده

 عکس دوقلوهای چسبیده

عکس دوقلوهای چسبیده به هم عجیب

 دوقلوهای به هم چسبیده

عکس دوقلوهای به هم چسبیده از کمر و لگن

دوقلوهای چسبیده ، خواهران دوقلوهای چسبیده با یک لگن و یک پا

دوقلوهای از لگن به هم چسبیده یک پا + تصاویر
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 19
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 15 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف