دوقلوهای جدید پایتخت 4
پایتخت 4 از اول اردیبهشت امسال و با حضور همه عوامل کلید خورد، همچنان تصویربرداری آن در شیرگاه شمال و با حضور دوقلوهای جایگزین سارا و نیکا ادامه دارد. جدیدترین اخبار از حضور سارا و نیکا قبلی در این سری پایتخت حکایت دارد.

مجموعه تلویزیونی پایتخت 4 به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری که قرار است در ماه رمضان سال جاری از تلویزیون پخش شود و عوامل آن در تلاش پیدا کردن دوقلوهای همسان برای جایگزینی سارا و نیکا بودند اکنون از جایگزین شدن آیلا و آیسا در نقش سارا و نیکا که اهل شمال کشور نیز می باشند خبر می دهند.
تصویربرداری پایتخت 4 در شیرگاه شمال همچنان ادامه دارد و آیلا و آیسا در نقش دوقلوهای پایتخت جلوی دوربین رفتند.
آخرین اخباری که از این سریال منتشر شده جایگزین شدن آیلا و آیسا در نقش سارا و نیکا است. این دوقلوهای جدید اهل شمال کشور هستند و سنشان کمی بالاتر از سارا و نیکا است.آیلا و آیسا در نقش فرزندان نقی معمولی و هما و با همان نام سارا و نیکا ایفای نقش خواهند کرد.

بازیگران پایتخت 4

 

تصویربرداری سری چهارم سریال پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم اوایل اردیبهشت در شیرگاه مازندران آغاز شده است و طبق آخرین خبر ها قرارداد بازیگران اصلی سریال کار منعقد شده است و ترکیب این تیم تقریبا همان گروه ثابتی است که در سه مجموعه گذشته پایتخت حضور داشته اند البته در سری جدید مهران احمدی حضور نخواهد داشت.
بن مایۀ داستان این مجموعه در درون خانواده نقی معمولی اتفاق می افتد و طبق پیش بینی های انجام شده این سریال قرار است در 26 قسمت برای پخش در ایام ماه مبارک رمضان از شبکه یک سیما تهیه شود.

محسن تنابنده

گفتنی است خبری درخصوص آغاز تصویربرداری این سریال در برخی رسانه ها منتشر شده بود که در گفت وگو با الهام غفوری تهیه کننده سریال پایتخت 4، این خبر تکذیب شد وی همچنین اظهار کرد:در طول ضبط بازیگران دیگری از جمله جمشید مشایخی را که قرار است به مجموعه اضافه شوند اعلام خواهیم کرد.

 


بازگشت سارا و نیکا به پایتخت 4

بازگشت سارا و نیکا به پایتخت جدیدترین اخبار از سریال پایتخت 4 است که خبر غافل گیرکننده برای بیننده ها و عوامل این سریال می باشد.سارا و نیکا که مقیم کشور سوئد هستند، شب گذشته از این کشور به تهران سفر کردند تا گروه «پایتخت4» را در ادامه ساخت این سریال همراهی کنند.

بازیگران پایتخت 4

شب گذشته سارا و نیکا به جمع بازیگران پایتخت 4 اضافه شدند. این در حالی بود که چند تن از عوامل و گروه تصویربرداری برای ضبط صحنه ورود سارا و نیکا به استقبال آنها آمده بودند.

گروه تولید این سریال که پیشتر از این در گفت وگو با رسانه های بسیاری اعلام کرده بودند که این دو قلو به دلیل پرداختن به درس و از این قبیل موارد نمی توانند در سری چهارم پایتخت حضور پیدا کنند، به یکباره تصمیم بر این گرفتند که از سارا و نیکا در این سریال استفاده کنند.

گروه سازنده پایتخت قبل از این اعلام کرده بودند از یک دو قلوی مازنی برای حضور در این سریال استفاده می کنند.

سریال «پایتخت4» به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری برای پخش در ماه رمضان در حال تولید است و گروه هم اکنون در شیرگاه مازندران مشغول تصویربرداری هستند.

دوقلوهای جدید پایتخت 4 + عکس

4.6183
این مطلب مفید بود ؟16716
برگرفته از نامه نیوز - / ل
وبگردی