نمناک فرهنگ و هنرچهره ها دوقلوهای جرج کلونی اشکش را درآوردند!
دوقلوها ، دوقلوهای جرج کلونی
جرج کلونی بازیگر معروف چندماهی است که برای اولین بار پدر شده و صاحب دوقلوهایی شده است که به گفته خودش روزی چهاربار اشکش را در می آورند.
تاریخ انتشار : 25 شهریور 1396
بازدید : 2,581 نفر

دردسرهای دوقلوهای جرج کلونی و همسرش

جرج کلونی بازیگر سرشناس در سال 2014 در ونیز با امل علم الدین ازدواج کرد و اکنون صاحب دوقلوهایی شده است که روزی چندبار اشک او را در می آورند. دوقلوهای جرج کلونی و همسرش امل کلونی سه شنبه 16 خرداد به دنیا آمده اند و این بازیگر در سن 56 سالگی برای اولین بار پدر شدن را تجربه کرد.

دوقلوهای پر دردسر جرج کلونی

دوقلوهای او که یک پسر و یک دختر هستند الکساندر و الا نام دارند. کلونی قبل از ازدواج با امل کلونی تاکید کرده بود که هرگز دوست ندارد صاحب فرزند شود. اما اکنون او دو فرزند دوقلو دارد، دوقلوهایی که کلونی اعتراف می کند زندگی او را زیر و رو کرده اند.

دوقلوهای جرج کلونی

جورج کلونی بازیگر معروف و همسرش

کلونی که هنوز هم حاضر نیست عکسی از فرزندانش در اختیار رسانه ها قرار بدهد گفت:«زمانی هرگز حاضر نبودم پدر شوم اما اکنون صاحب فرزندانی دوقلو هستم. دردسرهای آنها آنقدر زیاد است که روزی چهار بار گریه می کنم!»

کلونی و همسرش اخیرا از یک مجله به دلیل چاپ عکسی از فرزندان دوقلویشان شکایت کرده اند و قصد دارند غرامت سنگینی را بگیرند.

دوقلوهای جرج کلونی اشکش را درآوردند!

دوقلوهای جرج کلونی اشکش را درآوردند!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 12
برگرفته از جام جم آنلاین / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 12 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف