نمناک سرگرمیگوناگون دوقلوهای عجیب با 10 سال اختلاف سن! + تصاویر
دوقلوهای عجیب ، دوقلوهای عجیب وغریب
دوقلوهای عجیب و غریب این بخش از جالب ترین های دنیا، دوقلوهایی هستند که 10 سال اختلاف سنی با یکدیگر دارند،چطور ؟ در ادامه راز این دوقلوها را خواهید خواند.
بازدید : 12,259 نفر

دوقلوهای عجیب و غریب

شاید باروش کمی سخت باشد ولی با دیدن دوقلوهایی که 10 سال اختلاف سن دارند بعدی دیگر از دوقلوهای عجیب را هم خواهید دید.

جنیفر 33 ساله از تگزاس سمت راست و آمبرا 23 ساله از شما کالیفرنیا در سمت چپ، دوقلوهایی هستند که با اختلاف سن بالا در کنار هم قرار گرفتند .

دوقلوهای عجیب

عکس دوقلوهای عجیب که 10 سال اختلاف سن دارند

این دو زن هزاران مایل  فاصله مکانی و 10 سال فاصله ی سنی با یکدیگر دارند اما دوقلوهایی عجیب شناخته شده اند.

وب سایت Twin Strangers برای شناخت این افراد شروع به کار کرده است که از طریق دنیای مجازی افراد شبیه به یکدیگر را از گوشه کنار دنیا شناسایی و به هم می رساند و با ثبت لحظه ی دیدار آنها ، ماجراهایی جالب منتشر می سازد.

دوقلوهای عجیب

افراد زیادی تصویر خود را داخل این وب سایت قرار می دهند تا مشابهی برای خود پیدا کنند جنیفر و آمبرا یکی از گزینه هایی بودند که با شباهت بسیار دوقولوهای غریبه منتخب شناخته شدند. جنیفر می گوید:زمانی که عکس آمبرا را دیدم احساس کردم که ما می توانیم دوقلوهای غریبه باشیم اما آنقدر هم مطمئن نبودم تا اینکه قرار شد با یکدیگر ملاقات کنیم و زمانی که او را از نزدیک دیدم برایم باورنکردنی بود که یک نفر اینقدر به من شباهت داشته باشد .در زیر تصویر دو زنی را که با یکدیگر هیچ نسبتی ندارند ولی شباهت بسیاری به یکدیگر دارند را نیز مشاهده می کنید که منتخب ماه گذشته اسن وب سایت بوده اند.

 دوقلوهای عجیب

دوقلوهای عجیب که خواهر نیستند

دوقلوهای عجیب با 10 سال اختلاف سن! + تصاویر

دوقلوهای عجیب با 10 سال اختلاف سن! + تصاویر
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 66
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 63 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف