نمناک سرگرمیگوناگون دوقلوهای عجیب از مادر سفید و پدر سیاه پوست + تصاویر
دوقلوهای عجیب ، عجیب ترین خانواده دنیا
یکی از عجیب ترین خانواده های دنیا متعلق به زوجی است سفید پوست و سیاه پوست که با دوقلوهای عجیب شان که مبتلا به نوعی ناهنجاری مادرزادی به نام مومو هستند مشهورتر شده اند.

دوقلوهایی همسان یکی از عجیب ترین خانواده های دنیا

می گویند یکی از عجیب ترین خانواده های دنیا هستند چرا که با توجه به رنگ پوست متفاوت شان 2 جفت دوقلوی همسان دارند که در نوع خود کم نظیر است.
Mother of twin boys gives birth to rare set of twin girls
 
دوقلوهای عجیب

عکس دوقلوهای یکی از عجیب ترین خانواده های دنیا

زن سفید پوست و شوهر سیاه پوستش یکی از عجیب ترین دوقلوها و خانواده های دنیا را دارند 

"کیسی ساندرز" 27 ساله و همسرش اهل کلرودای آمریکا صاحب چهار فرزند هستند ، 2 دختر و 2 پسر که دوقلو به دنیا آمده اند ؛ علت عجیب بودن این خانواده همین دوقلوها هستند که در اتفاقی نادر همسان متولد شده اند اتفاقی که ازهر 10 میلیون تولد یک مورد امکان دارد رخ دهد. دو نوزاد دختر این زوج در دوران جنینی دچار نوعی ناهنجاری مادرزادی به نام مومو (monocharionic monoamnitic) شدند که دراثر آن از یک جفت تغذیه می کردند که خطر فراوانی دارد وامکان کندی در رشد یا سقط جنین وجود دارد.
دوقلوهای عجیب 
 
طبق گزارشات این وضعیت تنها دریک درصد از بارداری های دو قلو ها رخ می دهد، ولی خوشبختانه پزشکان موفق به نجات جان دو نوزاد دختر به نام مایا و لایا شدند. نوزادان دختر در 7 ماهگی باروش جراحی سزارین به دنیا آمدند و اکنون چهارماهه و درکمال سلامت هستند.
دوقلوهای عجیب 

عکس دومین دوقلوهای عجیب همسان در یک خانواده

از این روبه چند دلیل می توان این خانواده را یکی از عجیب ترین خانواده های دنیا نام برد ، از جهت داشتن دو دوقلوی همسان و از جهت داشتن دو دختر با رنگ پوست سیاه و 2 پسر با رنگ پوست سفید .
دو برادر دوقلوی بزرگترآن ها هایدن و کامرون نام دارند که 10 سال سن دارند و با وجود اینکه پدر آن ها سیاه پوست و مادرشان سفید پوست است، آن ها کاملاً سفید پوست هستند، اما دو دختر دوقلوی تازه به دنیا آمده دارای ارث ژنتیکی از پدر خود و سیاه پوست به دنیا آمده اند.

خانواده و دوقلوهای عجیب زن سفید پوست و شوهر سیاه پوست

دوقلوهای عجیب از مادر سفید و پدر سیاه پوست + تصاویر
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 32
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 31 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف