نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون دوقلوهای پایتخت4 انتخاب شدند
پایتخت4 ، سریال پایتخت4
تصویربرداری پایتخت4 در چین پایان یافت، این سریال با دو قلوهای مازندرانی از اول اردیبهشت ماه در شمال کشور کلید میخورد.

با پایان تصویربرداری پایتخت4 در چین، همه عوامل این سریال امروز راهی شمال کشور و منطقه شیرگاه شدند.

الهام غفوری تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «پایتخت 4» در گفتگو با خبرنگار مهر از آغاز تصویربرداری این سریال در شمال ایران خبر داد و افزود:پایتخت از اول اردیبهشت و با حضور همه عوامل کلید می خورد.
وی درباره خبرهای متفاوت و گاه متناقضی که از تصویربرداری این سریال در چین رسانه ای شده بود، توضیح داد:در چین تصاویر مربوط به خاطرات ارسطو و چوچانگ گرفته شده است که این تصاویر در طول 26 قسمت و هر کجای کار که به اصطلاح جا بدهد، استفاده می شود.
 
چوچانگ و ارسطو
 
این تهیه کننده با تکذیب خبر تصویربرداری 8 قسمت از سریال «پایتخت» در چین افزود:در این کشور فقط احمد مهران فر و ژانگ منگ هان بازی داشتند و سکانس هایی مربوط به سفر این دو نفر به چین و بازدید از برخی نقاط دیدنی روایت می شود.
الهام غفوری همچنین با تایید حضور جمشید مشایخی در سری جدید سریال پایتخت اظهار کرد:در طول ضبط کار بازیگران دیگری را که قرار است به مجموعه اضافه شوند اعلام خواهیم کرد.
 این تهیه کننده همچنین از انتخاب دوقلوی جدید برای سریال «پایتخت 4» خبر داد و تأکید کرد:این دوقلو که قرار است نقش سارا و نیکا را بازی کنند، از خطه مازندران انتخاب شدند و با آغاز کار این دو دختر هم جلوی دوربین خواهند رفت.

دوقلوهای پایتخت4 انتخاب شدند

دوقلوهای پایتخت4 انتخاب شدند
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 82
برگرفته از مهر - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 61 21
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف