نمناک سرگرمیگوناگون دیدار جالب دوقلوهای به هم چسبیده بعد از جدایی + عکس
دوقلوهای چسبیده ، خواهران از سر به هم چسبیده
خواهران مک دونالد دوقلوهای از سر به هم چسبیده ماه گذشته طی یک جراحی سخت و پیچیده از هم جدا شدند و حالا برای اولین بار چهره ی همدیگر را دیدند ، واکنش جالب این دوقلوها دیدنی بود.
تاریخ انتشار : 10 آذر 1395
بازدید : 18,905 نفر

اولین دیدار دوقلوهای به هم چسبیده بعد از جداسازی

دوقلوهای چسبیده بعد از جداسازی هم دیگر را دیدند ." آنیسا " و " جودان " مک دونالد کارکترهای اصلی خبر عمل جراحی 20 ساعته برای جداسازی دوقلوهای بهم چسبیده بودند که ماه گذشته نامشان تیتر جذاب شگفتی های پزشکی شد، جدایی که برخلاف نامش شیرین بود.  خواهران مک دونالد 13 ماهه از ناحیه سر به یکدیگر متصل بودند. پزشکان آمریکایی طی عملی بسیار طولانی توانستند این دو خواهر را جدا کنند. این عمل که بیشتر شبیه معجزه بود، ماه پیش در بیمارستان مونته فیور انجام شد.

تصویر دوقلوهای چسبیده از سر قبل و بعد از جداسازی

 
دوقلوهای چسبیده

دوقلوهای چسبیده بعد از جداسازی

با گذشت یک ماه از عمل، حال دوقلوها رضایت بخش است. زخم های خواهران مک دونالد به سرعت در حال بهبودی است. جادون و آنیاس هرگز شانس دیدار مستقیم یکدیگر را نداشتند و قادر به تکان خوردن یا نشستن نبودند اما وقتی برای اولین بار در مقابل هم قرار گرفتند، لحظه بسیار دیدنی توسط دوربین ها شکار شد.دوقلوها به محض دیدن یکدیگر دچار حیرت شدند دهانشان از تعجب باز ماند. آن لحظه برای همیشه در تصاویر ثبت شد.البته هزینه این عمل بسیار سنگین بود و بیمارستان 2.5 میلیون دلار برای جدا کردن این دو خواهر از خانواده مک دونالد دریافت کرد.

دیدار جالب دوقلوهای به هم چسبیده بعد از جدایی + عکس

دیدار جالب دوقلوهای به هم چسبیده بعد از جدایی + عکس
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 59
برگرفته از جام جم آنلاین /ن
این مطلب مفید بود ؟ 56 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف