نمناک اخبارگوناگون دوقلوهایی که 14 سال در بیمارستان زندگی کردند+تصاویر
دوقلوها ، دوقلوهای به هم چسبیده
خواهران دوقلوی هندی به نام Veena و Vani که از ناحیه سر و جمجمه به هم چسبیده اند به علت فقر مالی پزشکان تا به حال نتوانستند آنها را از هم جدا کنند.
تاریخ انتشار : 30 مهر 1395
بازدید : 4,576 نفر

دوقلوهای 14 ساله به هم چسبیده ای که تمام عمر در بیمارستان زندگی کردند

همه ما ایرانی ها لاله و لادن، دو خواهری را که با سرهایی به هم چسبیده به دنیا آمده بودند را به یاد می آوریم.

وینا و وانی دو خواهر دوقلوی هندی هستند که مانند لاله و لادن از هنگام تولد با سرهایی به هم چسبیده به دنیا آمده بودند و از سال 2004 که پدر و مادر آن ها نتوانستند از هزینه های بزرگ کردن آن ها بر بیایند، توسط کارکنان بیمارستان بزرگ شده اند. حالا بعد 14 سال دکترها می گویند برای جراحی خواهران خیلی دیر شده و امکان موفقیت عمل بسیار کم است.

این خواهران دوقلو اکنون در بیمارستان نیلوفر حیدرآباد هند زندگی می کنند و جشن تولد 14 سالگی خود را به همراه دوستان، پرستاران و پزشکان در همین بیمارستان برگزار کردند.

فعالان حقوق بشر هند از کوتاهی دولت در مسئله درمان این دو خواهر شکایت دارند و معتقدند دولت به راحتی می توانسته با بودجه سلامت این دوقلوهای به هم چسبیده را درمان کند.

در حالی که پزشکان درصد موفقیت عمل جداسازی این دو را کم می دانند، دو پزشک حاذق از لندن موفقیت این جراحی را 80 درصد تخمین زده اند

 

دوقلوها

دوقلوهای هندی  

دوقلوها

 دوقلوهای هندی به هم چسبیده

دوقلوهایی که 14 سال در بیمارستان زندگی کردند+تصاویر

دوقلوهایی که 14 سال در بیمارستان زندگی کردند+تصاویر
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 15
برگرفته از فارس /ر
این مطلب مفید بود ؟ 14 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف