نمناک اخبارگوناگون دوقلو های نارس که هرگز جدا نمی شوند + تصاویر
دوقلو های نارس ، عکس دوقلوهای نارس
انتشار تصاویر و ویدئوی از دوقلو های نارس استرالیایی با وزنی کمتر از 1 کیلوگرم موجی باورنکردنی در فضای مجازی به راه انداخت. دوقلوهای جدانشدنی 13 میلیون لایک گرفتند.
تاریخ انتشار : 6 بهمن 1394

تصاویر دوقلو های نارس جدا نشدنی استرالیایی با 13 میلیون طرفدار

یک ویدئوی دلگرم کننده از دوقولهای نارس سیلی از لایک ها و نظرات را در دنیای مجازی به راه انداخت . 13 میلیون نفر این ویدئو را دیدند و لایک زدند برای نوزادانی که محبت به یکدیگر را به سادگی به تصویر کشیدند. دوقلوهای نارس دست هم را گرفتند تا محبت و عشق به زندگی را نشان دهند.

دوقلوهای جدا نشدنی

عکس های دوقلوهای نارس جدا نشدنی 

 کریستیانا و کریستیان دو خواهر دوقلویی هستند که تصاویر آنها به همراه ویدئویی زیبا منتشر شد. دوقلوها نارس که در28 هفتگی متولد شده بودند در لیست نوزادان نارس مرکز پزشکی موناشدر ملبورن استرالیا  ویژه قرار گرفته اند. قرار گرفتند . 11 هفته زودتر به دنیا آمده بودند و نوزادان نارس خوانده می شدند اما مهربانی آنها بسیار رسیده تر از حد تصور بود.

دوقلوهای نارس مشهور

عکس دوقلوهای نارس

عکس دوقلوهای نارس مشهور استرالیایی

وزن این دوقلوها کمتر از 1 کیلو گرم است.ویدئوی منتشر شده نشان می دهد که چطور نوزادان روی سینه پدرشان دست یکدیگر را می گیرند.دوقلوهای نارس استرالیایی 13.000.000 طرفدار دارند. این امار مربوط به بازدید کنندگان این ویدئو است که همگی به نوعی ابراز علاقه به نوزادان نارس داشته اند. پدر این دوقلوها با دیدن این صحنه شگفت زده می شود . صحنه ای که در آن دوقلوهای نارس دست یکدیگر را می گیرند.

دوقلوهای نارس

دوقلوهای نارس جدانشدنی روی سینه پدرشان

 پدر و مادر این دوقلو در مورد منتشر کردن تصاویر متفاوت دوقلو خود گفته اند که دیدن دوقلوها به همراه لوله هایی که به آن ها وصل است در ابتدا بسیار نگران کننده بود اما آن ها زود به دنیا آمده اند و این امر کاملا طبیعی است و باید منتظر بمانیم.

دوقلوهای نارس

عکس دوقلوهای نارس 28 هفته ای که دست هم را گرفتند

این پیام به همراه امید برای والدینی که صاحب نوزادان نارس می شوند در دنیای مجازی اینترنت منتشر شد و با استقبال بی مثالی روبرو گشت.

دوقلو های نارس ، عکس دوقلو های نارس جدا نشدنی با 13 میلیون لایک

دوقلو های نارس که هرگز جدا نمی شوند + تصاویر
:
امتیاز : 4.9 تعداد رای : 34
منبع : ترجمه نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 33 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف