نمناک اخبارسیاست نجات “دونالد ترامپ” از آسانسور + عکس
دونالد ترامپ ، ترامپ
بعدازظهر روز جمعه “دونالد ترامپ” در آسانسور ساختمانی گیر افتاد و به کمک آتش نشانان نجات یافت.
تاریخ انتشار : 10 مرداد 1395

دونالد ترامپ در آسانسور گیر افتاد

رسانه های خبری آمریکا اعلام کردند که ماموران آتش نشانی، دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری را که در آسانسور گرفتار شده بود، نجات دادند.

دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روز جمعه به ساختمان Colorado Spring رفته بود که به همراه چند تن دیگر در آسانسور گیر افتاد. دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواه انتخابات آمریکا که قصد سخنرانی در دانشگاه کلرادو را داشت، در آسانسور یک هتل در منطقه کلرادو اسپرینگ گرفتار شد .

ساعت یک و سی دقیقه ظهر بود که با آتش نشانی کلورادو تماس گرفته شد و خرابی آسانسور و گیر افتادن چند نفر در آن گزارش شد. یکی از این افراد دونالد ترامپ بود که به همراه تیم محافظش به این مرکز تفریحی رفته بود.

آسانسور بین طبقه اول و دوم گیر کرده بود و آتش نشانان پس از حضور در محل، دریچۀ بالای آسانسور را باز کردند و با نردبان افراد داخل آسانسور از جمله ترامپ را بیرون کشیدند. در این حادثه کسی صدمه ندید.

 دونالد ترامپ

گیر افتادن دونالد ترامپ در آسانسور

تیم محافظ دونالد ترامپ این موضوع را تأیید کردند اما به جزئیات آن اشاره ای نکردند.

مروری مختصر بر بیوگرافی دونالد ترامپ

دونالد ترامپ متولد 14 ژوئن 1946 بیزنس من، نویسنده، سیاستمدار و شخصیتتلویزیونی آمریکایی و نامزد حزب جمهوری خواه برای ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 آمریکا است. ترامپ از سال 1971 رئیس هیئت مدیره سازمان ترامپ که شرکت هلدینگ اصلی معاملات املاک و دیگر منافع کسب و کاری اوست، بوده است.

ترامپ در سال 1968 از مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا فارغ التحصیل شد. او که حین تحصیل در دانشگاه در شرکت پدرش کار می کرد از سال 1971 کنترل این کسب وکار خانوادگی را در دست گرفت و بعدتر آن را به «سازمان ترامپ» تغییر نام داد. ترامپ در مدت فعالیتش هتل ها، کازینوها، زمین های گلف، محله ریورساید ساوت منهتن و ساختمان های متعدد دیگری ساخته که بسیاری شان نام او را بر خود دارند از جمله تفریگاه های ترامپ (که هم اکنون در مالکیت کارل آیکان است). او نام ترامپ را برندی پرارزش و متمایز کرده، و لایسنس آن را به شرکت های متعددی که در آن ها سهمی ندارد یا سهم کمی دارد اعطا می کند. ترامپ در سال 2000 برای کسب نامزدی حزب ریفورم در انتخابات ریاست جمهوری رقابت کرد و در انتخابات مقدماتی این حزب در دو ایالت پیروز شد و سپس کنار کشید. ترامپ که از سوی مجله فوربز در زمره 400 فرد ثروتمند جهان بوده، کسب وکارهایش و نیز سه ازدواجش دهه ها پوشش گستردهٔ رسانه ای را به خود جلب کرده است.

دونالد ترامپ در 16 ژوئن 2016 بار دیگر رسماً نامزدی خود را برای انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری 2016 ، این بار به عنوان یک جمهوریخواه اعلام کرد.

نجات دونالد ترامپ از آسانسور + عکس

نجات “دونالد ترامپ” از آسانسور + عکس
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 7
برگرفته از خبرگزاری تسنیم / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف