نمناک اخبارسیاست دونالد ترامپ به حواشی اسکار واکنش نشان داد!
دونالد ترامپ ، اسکار
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا تمرکز بیش از حد بر مسائل سیاسی را عامل اصلی اشتباهات صورت گرفته در پایان مراسم اسکار می داند.
تاریخ انتشار : 10 اسفند 1395

واکنش جدی دونالد ترامپ به حواشی اسکار

دونالد ترامپ در واکنش به حواشی مراسم اسکار گفته است که هرج و مرج مراسم اسکار ناشی از این بود که امسال این مراسم بیش از حد بر مسائل سیاسی متمرکز شده بود.
 
بنا به گزارش «اسپوتنیک» رئیس جمهور آمریکا در گفتگو با وب سایت «بریت بارت» در این باره افزود که دست اندرکاران این مراسم امسال بیش ازحد بر مسائل سیاسی متمرکز شده بودند به طوری که در پایان نتوانستند مراسم را به خوبی اجرا کنند، واقعا ناراحت کننده بود چرا که با این کارشان تمام زرق وبرق مراسم اسکار را از این مراسم گرفتند.
دونالد ترامپ

دونالد ترامپ اشتباهات در اسکار را ناشی از تمرکز بر مسائل سیاسی دانست

اشاره دونالد ترامپ به اشتباهات و سردرگمی هایی است که در پایان مراسم هنگام اهدا جوایز در بخش بهترین فیلم اسکار رخ داد؛ مجری مراسم به اشتباه به جای اعلام فیلم «مهتاب» نام «عالم هپروت» را اعلام کرد و پس از چند دقیقه درحالی که عوامل فیلم عالم هپروت برای آمدن روی صحنه آماده شده بودند به اشتباه خود اعتراف کرد.
 
در مراسم اسکار 2017 فیلم فروشنده اصغر فرهادی از ایران جایزه بهترین فیلم بخش غیرانگلیسی زبان را از آن خود کرد.

دونالد ترامپ به حواشی اسکار واکنش نشان داد!

دونالد ترامپ به حواشی اسکار واکنش نشان داد!
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 10
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 6 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف