نمناک اخبارسیاست جو گیر شدن دونالد ترامپ با دیدن خبرنگار زن + فیلم و عکس
دونالد ترامپ ، عکس کایتریونیا پری
دونالد ترامپ برای تبریک به انتخاب نخست وزیر همجنسگرای ایرلند تماس تلفنی برقرار کرده بود که وسط صحبت هایش توجهش سمت خبرنگار زن جلب شد و باقی حواشی که واکنش ها را دوباره به راه انداخت.
تاریخ انتشار : 8 تیر 1396

چشم چرانی دونالد ترامپ سوژه شد

رئیس جمهور آمریکا در حال گفتگوی تلفنی با نخست وزیر جدید ایرلند ناگهان با رفتاری البته نه چندان دور از انتظار مسیر توجهات را تغییر داد، نگاه و رفتار او با یکی از خبرنگاران زن حاضر در اتاق تکرار رفتاری بود که سالهاست در این کشور به آن شهرت دارد چشم چرانی و ناتوانی در کنترل احساساتش با دیدن زنان.

US President Donald Trump appeared to flirt with a journalist as he commented on her looks in a phone call with Ireland's new prime minister.

 در حالیکه جملات خود را برای تبریک به بهانه انتصاب "لیو وردکار"به عنوان نخست وزیر جدید ایرلند را پشت تلفن تکرار می کرد به او گفت که تعدادی از خبرنگاران کشور شما (ایرلند) در اتاق او حاضر هستند در همین حین ناگهان میان صحبت هایش یکی از خبرنگاران زن را صدا زد و به او گفت :"تو اهل کجا هستی؟ بیا اینجا".

تصاویر منتشر شده از رفتار نامناسب دونالد ترامپ با خبرنگار زن ایرلندی

دونالد ترامپ

دونالد ترامپ و خبرنگار زن ایرلندی

دونالد ترامپ و خبرنگار زن ایرلندی

دونالد ترامپ و خبرنگار زن ایرلندی

 خبرنگار زن به نام "کایتریونیا پری" که انتظار چنین رفتاری را نداشت بعد از اطمینان از اینکه فرد مورد نظر رئیس جمهور آمریکا خود اوست کمی جلوتر رفت و در حالیکه سعی داشت لبخند خود را حفظ کند لحظاتی کنار میز ترامپ ایستاد.

در همین حین ترامپ به نخست وزیر جدید ایرلند گفت :اینجا خبرنگاران زن زیبایی حضور دارند که یکی از انها لبخند جذابی روی صورتش است ، من مطئنم او با تو رفتار خوبی خواهد داشت.

"کایتریونیا" دقایقی بعد فیلم این رفتاری که آن را "عجیب و غریب" خوانده بود منتشر کرد و با لحنی نه چندان رضایت بخش از برخورد رئیس جمهور آمریکا یاد کرد.همانطور که انتظار می رفت کاربران یوتیوب به سرعت به این رفتار واکنش نشان دادند .

دونالد ترامپ و خبرنگار زن ایرلندی

عکس خبرنگار ایرلندی که نر دونالد ترامپ را به خود جلب کرد

سیاستمدار 71 ساله که علی رغم مخالفت های مردم آمریکا توانست رئیس جمهور این کشور شود با گفتن جمله " من شرط می بندم که این خانم زیبا با شما خوب رفتار می کند" به نخست وزیر ایرلند به نوعی اعضای یوتیوب را مجبور به عذرخواهی کرد.

یکی از کاربران یوتیوب نوشت :خانم پری من به عنوان یک زن آمریکایی از شما عذر خواهی می کنم . رفتار رئیس جمهور ما عجیب و نامناسب است.

یکی دیگر از شهروندان آمریکایی نیز نوشت:متاسفم که رئیس جمهور ما این گونه رفتار کرده است.

جو گیر شدن دونالد ترامپ با دیدن خبرنگار زن + فیلم و عکس

جو گیر شدن دونالد ترامپ با دیدن خبرنگار زن + فیلم و عکس
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 61
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 43 18
نظر کاربران
ثریا

ثریا

چیزی دور از انتظاری هم نیست این رفتارهای مستر ترامپ

پاسخ دادن 12 2
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف