دونالد ترامپ

دونالد ترامپ 200 سال عمر می کند !!!

کد مطلب : 63066زمان مطالعه : 3 دقیقه
دونالد ترامپ در سلامت روانی کامل به سر می برد !! قرص های ضد طاسی بلای روان و عقل ترامپ شد ! اینها و تیترهای مشابه ساعاتی پیش برای انتشار صحبت های پزشک کاخ سفید منتشر شد.

قرص های زیبایی ترامپ و رژیم غذایی بسیار سالم او عمرش را طولانی خواهد کرد ؟!

دیلی میل صبح امروز در میان مطالب جدید مربوط به ترامپ منتشر کرد :دکتر رونی جکسون، پزشک کاخ سفید اعلام کرد که در ترامپ در وضعیت سلامت فوق العاده ای است .
این تیتر برای برخی از خبرگزاری ها سوژه شد تا در مورد وضعیت جسمی و سلامت روانی ترامپ یادآوری هایی داشته باشند. 

ترامپ تا 200 سال عمر خواهد کرد!

این جمله ای بود که پزشک کاخ سفید با اشاره به رژیم غذایی سالم و تست ذهنی رئیس جمهور آمریکا گفت اما این گفته تا چه حد واقعیت دارد ؟
رانی جکسون گفت:"من در مورد توانایی ذهنی یا عملکرد مغزی عصبی او نگرانی ندارم." این در حالی است که  مایکل ولف در کتاب پرسروصدای "آتش و خشم" درباره رئیس جمهور آمریکا نوشته است که همه دستیاران رئیس جمهور در کاخ سفید او را "بچه ای" می بینند که فورا باید نیازهایش را برطرف کرد یعنی خشم و عصبانیت او گاهی غیرقابل کنترل است.
ترامپ هفته پیش برای سه ساعت مورد معاینه قرار گرفت که برای واکنش به کتاب "خشم و آتش" که در بخشی از آن به نبود سلامت روان ترامپ اشاره شده بود انجام شد. 
 
دونالد ترامپ

صحبت های عجیب پزشک کاخ سفید در مورد سلامت روانی دونالد ترامپ

او در بخشی از صحبت های خود می گوید :ترامپ الکل و سیگار مصرف نمی کند و به دلیل داشتن رژیم غذایی کنترل شده عمر طولانی خواهد داشت در حالیکه سی ان ان می نویسد :عکسها و ویدئوهایی که از غذاخوردن ترامپ دیده ایم نشان از آن دارد که رئیس جمهور آمریکا علاقه بسیار به فست فود و غذاهای چرب دارد درحالیکه برای سن و وضعیت جسمی او این روند مناسب نیست. ترامپ اخیرا بارها سرزده به رستوران ها رفته و در انجا غذا خورده است که برخی این را نشانه ی بی اعتمادی او به آشپزخانه کاخ سفید ربط داده اند.
دونالد ترامپ

بی توجهی دونالد ترامپ به تغذیه و علاقه به فست فودها

 دیلی میل در ادامه این مطلب می نویسد و یک خبر بد برای ترامپ که هر روز از قرص ضد طاسی استفاده می کند .
قرص های ضد طاسی که ترامپ هر روز مصرف می کند ، این قرص ها براساس تحقیقات انجام شده در دانشگاه غرب "اونتاریو" در سال 2017عوارض جدی روی عملکرد مغز دارند ، براساس این گزارش مصرف این قرص ها بهداشت روانی را به شدت به خطر انداخته و گرایش به خودکشی را افزایش می دهد. عوارض نگران کننده این قرص ها شامل خشم، افسردگی، خود آسیب و اختلال نعوظ است.
دونالد ترامپ

قرص های ضد طاسی دونالد ترامپ روان او را بهم ریخته!

جالب است بعد از انتشار صحبت هایی در مورد طولانی بودن عمر ترامپ و سلامت روانی او کاربران شروع به سوژه سازی کردند ، برخی از آنها کامنت های طنز گونه منتشر کردند و نوشتند :اگر ترامپ قرار باشد 200 سال عمر کند دیگر دنیا و انسانی باقی نخواهد ماند .
بسیاری هم در مورد سلامت روان او نوشتند به عنوان مثال یکی از کاربران نوشت :حالا متوجه شدم که تصمیم گیری های عجیب و غریب ترامپ نتیجه مصرف قرص های ضد طاسی است که روان او را بهم ریخته مگرنه او مرد عاقلی است!!!

صحبت های جنجالی پزشک کاخ سفید در مورد دونالد ترامپ

3.821
این مطلب مفید بود ؟165
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
نظرات
وبگردی