نمناک ورزشگوناگون اخراج ورزشکاران دوپینگی از دهکده المپیک 2016
المپیک 2016 ، دهکده المپیک 2016
رقیب کیانوش رستمی وزنه بردار دسته 85 کیلوگرم دوپینگی از آب در آمد و از رقابت های المپیک 2016 اخراج شد , او یکی از شانس های طلایی محسوب می شود.
تاریخ انتشار : 16 مرداد 1395

اخراج دو ورزشکار دوپینگی از دهکده المپیک

آنتونیس مارتاسیدیس، وزنه بردار دسته 85 کیلوگرم قبرس و یک ورزشکار اهل یونان نفراتی هستند که با تصمیم کمیته بین المللی المپیک از محل دهکده برگزاری المپیک 2016 ریو اخراج شدند.

المپیک 2016

ورزشکاران دوپینگی

درست چند ساعت بعد از اینکه اعلام شد یک ورزشکار یونانی به دلیل استفاده از مواد نیروزا از دهکده بازی های المپیک اخراج شده است، کمیته المپیک قبرس اعلام کرد آنتونیس مارتاسیدیس وزنه بردار دسته 85 کیلوگرم این کشور در رقابت های المپیک به دلیل مثبت بودن آزمایش دوپینگ خود به خانه باز خواهد گشت او چند ساعت بعد از اینکه به برزیل آمد متوجه شد که آزمایش دوپینگ او مثبت اعلام شده است.

کمیته ملی المپیک قبرس اعلام کرد معاینه دوپینگ مارتاسیدیس مدت کوتاهی قبل از شروع المپیک 2016 ریو و پرواز او به برزیل انجام شده بود که نتیجه آن مثبت اعلام شده است. به همین خاطر این وزنه بردار دسته 85 کیلوگرمی قبرسی ها حق شرکت در رقابت های المپیک ریو را از دست داده است.

اخراج ورزشکاران دوپینگی از دهکده المپیک 2016

اخراج ورزشکاران دوپینگی از دهکده المپیک 2016
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از تسنیم -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف