نمناک تکنولوژیاختراعات اولین دوچرخه تاشو الکتریکی ساخته شد + تصاویر
دوچرخه تاشو ، عکس دوچرخه خود شارژ
VELLO BIKE + نام جدیدترین دوچرخه تاشویی است که به صورت خودشارژ عمل می کند . وزن بسیار سبک ، اپلیکشن قفل خودکار و ویژگی های دیگر این دوچرخه نظر بسیاری را به خود جلب کرده است.

 اولین دوچرخه تاشوی الکتریکی جهان ساخته شد

پیشرفت بدون وقفه تکنولوژی هر روز رویاهای جدیدی را به حقیقت میرساند ، روبات و ماشین آلاتی که شاید سالها پیش تنها در فیلم های تخیلی دیده می شد امروزه تبدیل به بخشی از زندگی واقعی ما انسان ها شده است . یکی از جدیدترین اختراعات دوچرخه الکتریکی است که قابلیت تاشدن و جای گرفتن در فضایی کوچک را دارد. VELLO BIKE+ نام دوچرخه الکتریکی است که توسط والری ولف ساخته شده است . این دوچرخه سبک الکتریکی با استفاده از نیروی حرکتی شخصی که از ان استفاده می کند شارژشده و حرکت می کند.

دوچرخه تاشو

دوچرخه تاشو

اولین دوچرخه تاشوی الکتریکی

ین دوچرخه که کوچکترین و سبک ترین نمونه موجود در بازار است، حدود 26 پوند وزن دارد و اندازه آن 21*28*9 است. در چند ثانیه جمع شده و به راحتی داخل وسیله نقلیه، زیر میز یا حتی چمدان قرار می گیرد. کاربر دوچرخه می تواند آن را با اپلیکیشن مخصوص قفل کند.یکی از قابلیت های منحصربه فرد این دوچرخه خود شارژی آن است که با رکاب زدن کاربر انرژی جنبشی موجب تامین قدرت مورد نیاز سیستم می شود.

اختراع دوچرخه جدید 

عکس و مشخصات دوچرخه تاشو

 موتور 250 واتی این دوچرخه رکاب زدن را بسیار ساده می سازد و کاربر حدود 20 مایل نیازمند 15 مایل ساعت رکاب با شارژ کامل خواهد بود.شرکت ولو در کمتر از یک ماه برای پروژه دوچرخه الکتریکی خود بیش از 170 هزار دلار جمع آوری کرده در حالیکه هدف ابتدایی این برند در ابتدا 89 هزار دلار بدوه است . قیمت این دوچرخه 1799 دلار است. 

سبکترین دوچرخه تاشو الکتریکی ساخته شد + تصاویر

اولین دوچرخه تاشو الکتریکی ساخته شد + تصاویر
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
منبع : بخش تکنولوژی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف