نمناک اخبارسیاست فتوای عجیب درمورد دوچرخه سواری دختران
دوچرخه سواری دختر ، فتوا
بر اساس دستور اخیر خاخام یهودی دوچرخه سواری دختران امری غیرشرعی شناخته شد چرا که می تواند موجب خطاهایی جبران ناپذیر در جامعه شود.
تاریخ انتشار : 29 خرداد 1395
بازدید : 2,968 نفر

دوچرخه سواری دختران مردان را تحریک می کند!

دستور اخیر خاخام نهلوت در قدس در راستای اعمال محدودیتهای بیشتر برای زنان در "اسرائیل" از سوی یهودیان متعصب صادر شده است.

این خاخام در توجیه دستورالعمل جدید خود گفته است که دوچرخه سواری زیانهای بسیاری برای دختران دارد چرا که نحوه نشستن آنها روی زین دوچرخه ممکن است مردان را تحریک کند.
این خاخام افزود:به پدران گوشزد کرده ایم که باید مانع دوچرخه سواری دختران بالای پنج سال خود شوند و به آنها بگویند که نحوه نشستنشان روی زین دوچرخه، غیرشرعی است.

گفتنی است یهودیان حریدیم در شهر "بنی براک" در دسامبر گذشته خواستار جلوگیری از ورود دختران به مراکز تحصیلات تکمیلی شده بودند. آنها بر این باورند که این قبیل مراکز علوم دنیوی خطرناکی را به دختران آموزش می دهند.

این گروه از یهودیان متعصب پیش از این نیز تلاشهای بسیاری برای جلوگیری از ورود اینترنت به جمع یهودیان و منع استفاده از تلفنهای هوشمند کرده بودند.

فتوای عجیب درمورد دوچرخه سواری دختران

فتوای عجیب درمورد دوچرخه سواری دختران
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 10
برگرفته از العالم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف