جوان شرور

دو برادر شرور تهرانپارس دستگیر شدند

تاریخ انتشار : 10 آبان 1392کد مطلب : 4759زمان مطالعه : 2 دقیقه
دو برادر شورر و اوباشگر در منطقه تهرانپارس توسط ماموران پلیس دستگیر شدند. پدر و مادر این متهمان در اظهاراتی به ماموران اعلام کردند که این دو نفر را ببرید و آنها را اعدام کنید.
سرهنگ علیرضا محرابی در تشریح جزئیات دستگیری دو تن از عاملان برهم زدن نظم محله تهرانپارس، گفت:برابر اخبار و شکایت دریافتی شهروندان تهرانی از طریق سامانه مرکز نظارت همگانی ناجا (197) مبنی بر اینکه دو برادر به نام های «مجید» و «سعید» در منطقه تهرانپارس اقدام به مزاحمت نوامیس، شرب خمر در ملاءعام، درگیری، تخریب خودروهای همسایگان و ایجاد رعب و وحشت در بین مردم می کنند، پرونده ای در این مورد تشکیل و در دستور کار قرار گرفت.
 
 
وی با بیان اینکه ماموران تحقیقات خود را برای تعیین صحت و سقم این گزارش دریافتی آغاز کرده اند، گفت:در اولین گام سوابق کیفری متهمان اخذ و تحقیقات محلی نیز انجام شد که شکایات مردم اخذ و پس از انعکاس موارد اتهامی، این متهمان، دستور لازم در مورد جلب و دستگیری متهمان با علم ورود به منزل و مخفی گاه از سوی بازپرس شعبه 16 دادسرای ناحیه 4 تهران صادر و ماموران پایگاه چهارم پلیس اطلاعات و امنیت عمومی به محل سکونت متهمان مراجعه کرد.
 
 
رییس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی پایتخت با بیان اینکه ماموران با رعایت موازین شرعی و قانونی و حفظ حقوق شهروندی وارد منزل متهمان شدند، گفت:در بدو ورود، «مجید» اقدام به فرار از طریق بالکن و حیاط خلوت ساختمان کرده و با واردشدن به داخل حیاط منزل همسایگان مجاور، علاوه بر، برهم زدن آسایش مردم سعی در فرار داشت که توسط ماموران در چند ساختمان دورتر از منزلشان دستگیر شد.
 
 
محرابی در مورد نحوه دستگیری «سعید» نیز گفت:این فرد نیز در حالی که داخل دستشویی منزلشان پنهان شده بود، شناسایی و دستگیر شد که ماموران در بازرسی از این محل، قمه کشف و ضبط کردند.
 
 
وی با بیان اینکه پدر و مادر این متهمان در اظهاراتی به ماموران اعلام کردند که «این دو نفر را ببرید و آنها را اعدام کنید»، گفت:متهمان به همراه اموال مکشوفه به پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ دلالت داده شدند. 

دو برادر شرور تهرانپارس دستگیر شدند

4.510
این مطلب مفید بود ؟91
برگرفته از inn.ir
وبگردی