نمناک سرگرمیگوناگون زایمان خانم دکتر باردار تنها داخل ماشین! + عکس نوزاد
دکتر زایمان ، زایمان داخل خودرو
دکتر زایمان و زنان در روزهای آخر بارداری زودتر از موعد دچار درد و از نشانه ها متوجه زمان به دنیا آمدن نوزاد شد ، در جاده ای که ترافیک سنگینی داشت بدون کمک کسی خودش نوزاد را به دنیا آورد.

پزشک زنان و زایمان نوزاد خود را به دنیا آورد

یکی از پزشکان بخش زنان و زایمان بیمارستان کالیفرنیا که تا پیش از آن روز صدها نوزاد را به دنیا آورده بود در روزهای آخر دوران بارداری اش بود که در شرایطی حساس و دور از تمامی امکانات بیمارستانی این بار نوزاد خودش را به دنیا اورد.
 

توانایی شگفت انگیز دکتر زنان و زایمان برای به دنیا آوردن نوزاد خودش داخل ماشین

"ویکتوریا ویلیامز" که بارداری دوم را تجربه می کرد نوزادش اولش را به طور ناگهانی در خانه به دنیا اورده بود اما برای بارداری دومش تصمیم داشت تا حتما قبل از موعد زایمان به بیمارستان رسیده و با کمک همکارانش زایمان کند ولی بازهم چنین نشد. 
روز زایمان که چندین روز زودتر از انتظار رخ داد خانم دکتر زنان و زایمان در خانه متوجه پاره شدن کیسه آب نوزادش شد ، به سرعت برای رفتن به بیمارستان آماده شد.
دکتر ویلیام می گوید:بعد از پاره شدن کیسه آب آماده شدیم و به سمت بیمارستان حرکت کردیم ، از آنجایی که برای زایمان آمادگی نداشتیم 20 دقیقه طول کشید تا لوازم مورد نیاز را با خود برداریم.
وقتی وارد جاده اصلی شدیم ترافیک سنگینی بود ، وضعیت به نحوی بود که حس کردم احتمالا ما برای زایمان به بیمارستان نرسیم ولی همچنان امیدوار بودم.
بعد از 15 دقیقه در حالیکه وسط جاده و در دل ترافیک بودیم متوجه شدم که زمان تولد نوزاد رسیده است ، باید به تنهایی نوزادم را به دنیا می آوردم.
 دکتر زایمان

دکتر زایمان خودش نوزادش را به دنیا آورد

همسرم مشغول رانندگی بود و نمی توانست هیچ کمکی به من بکند بنا براین به تنهایی و بدون هیچ دستیاری نوزادم را باید به دنیا می آوردم. همه مراحل را با تمام قدرت و حین تحمل درد انجام دادم ، سخت بود ولی لذت بخش برای همین تحمل کردم تا دختر کوچک به سلامت متولد شد.زایمان 40 دقیقه طول کشید و من اولین زنی بودم که با دستان خودم آن هم در جاده وسط ترافیک سنگین نوزادم را به دنیا آوردم. 

زایمان خانم دکتر باردار تنها داخل ماشین! + عکس نوزاد

زایمان خانم دکتر باردار تنها داخل ماشین! + عکس نوزاد
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 35
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 32 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف