نمناک اخبارسیاست دکتر ظریف در بیمارستان بستری شد
دکتر ظریف ، ظریف
بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه آخرین وضعیت و علت بستری شدن دکتر ظریف وزیر امور خارجه را تشریح کرد.
تاریخ انتشار : 27 اسفند 1396

آخرین وضعیت دکتر ظریف پس از بستری در بیمارستان

سخنگوی وزارت امور خارجه کشور با اشاره به بستری شدن ظریف در بیمارستان به علت کسالت شدید، از لغو کلیه برنامه های کاری وی خبر داد.
بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به کسالت شدید محمد جواد ظریف، از لغو کلیه برنامه ها و دیدارهای محمد جواد ظریف طی دیروز و امروز خبر داد.
 
قاسمی اظهار داشت:با توجه به تداوم کسالت شدید جناب آقای دکتر ظریف وزیر محترم امور خارجه که از دیروز آغاز و منجر به بستری شدن چند ساعته ایشان در بیمارستان شد و نیز نیاز به استراحت مطلق طبق تجویز پزشک معالج، کلیه برنامه ها و ملاقات های دیروز و امروز ایشان از جمله با همتای عمانی جناب آقای یوسف بن علوی - که به امروز موکول شده بود - لغو گردید.
 
سخنگوی وزارت امور خارجه افزود:وزیر امور خارجه عمان که در صدر هیئتی سیاسی و اقتصادی در ایران حضور دارد تاکنون با مقامات مختلف کشورمان از جمله ریاست محترم مجلس شورای اسلامی، دبیر شورای عالی امنیت ملی و رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دیدارهای ثمر بخشی داشته است و ظهر امروز نیز به حضور جناب آقای دکتر روحانی رئیس جمهوری محترم کشورمان خواهند رسید. وزیر امور خارجه عمان همچنین در ضیافت ناهاری که به افتخار ایشان ترتیب داده شد شرکت خواهند کرد.
 

علت بستری شدن و بیماری دکتر ظریف چیست؟

دکتر ظریف در بیمارستان بستری شد
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .